Logo

BASIN BÜLTENLERİ

MİKRO YAZILIM ONLİNE EĞİTİM PLATFORMU AKADEMİKRO, 2 YILDA BİNİN ÜZERİNDE KİŞİYİ SERTİFİKALANDIRDI

Mart 2018

Türkiye’nin önde gelen kurumsal ve ticari yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım’ın, İş Ortaklarına yönelik olarak iki yıl önce hayata geçirdiği çok kapsamlı online eğitim platformu Akademikro, 2 yıl gibi kısa bir süre içerisinde hem kapsam hem uygulama açısından önemli aşamalar kaydederek bir başarı öyküsü haline geldi.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM İLE İSTİNYE ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM ALANINDA İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

Şubat 2018

Türkiye’nin önde gelen köklü kurumsal ve ticari yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, İstinye Üniversitesi ile ortak bilimsel çalışmalar yapmak, meslek içi eğitimlerdeki güç ve birikimlerini birleştirmek ve sonuçlarını paylaşmak konularında bir iş birliği protokolü imzaladı.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM VE ANADOLU HAYAT EMEKLİLİK'TEN "OTOMATİK KATILIM"DA ÖNEMLİ İŞ BİRLİĞİ

Şubat 2018

Mikro Yazılım ve Anadolu Hayat Emeklilik, Otomatik Katılım’a Anadolu Hayat Emeklilik ile dahil olan firmalar için önemli bir iş birliğine imza attı. Otomatik Katılım’a dahil olan firmalar, Mikro Yazılım programları üzerinden otomatik katılım işlemlerini kolayca gerçekleştirebilecekler.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM, KADROSUNU SEKTÖRÜN DENEYİMLİ İSİMLERİ İLE GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR!

Ocak 2018

Yazılım sektörünün öncü ve köklü firmalarından biri olarak hem ticari yazılım hem de e-Dönüşüm süreçlerinin tümünde, KOBİ’lerin sağlıklı büyümesini sağlayacak bir iş ortağı olarak konumlanan Mikro Yazılım, e-Mikro markasına hem altyapı hem de istihdam olarak önemli yatırımlar gerçekleştiriyor. Mikro Yazılım, bu kapsamda, e-Mikro Ürün Direktörü pozisyonuna sektörün deneyimli ismi Serkan İnan’ı getirdi.

Devamını Okuyun

TÜRKİYE KURUMSAL VE TİCARİ YAZILIM PAZARININ İKİ ÖNEMLİ OYUNCUSU; MİKRO YAZILIM VE ZİRVE YAZILIM, AYNI ÇATI ALTINDA FAALİYETLERİNİ YÜRÜTME KONUSUNDA ANLAŞMAYA VARDI!

Aralık 2017

Türkiye’nin önde gelen köklü kurumsal ve ticari yazılım firmalarından Mikro Yazılım’ın Nisan 2017 tarihinde %100 hissesini satın alan DST Teknoloji’nin, yine aynı sektörde faaliyet gösteren Zirve Yazılım’ı satın almak için anlaşmaları imzaladığı duyuruldu. İşlemlerin tamamlanması için Rekabet Kurumu onayı beklenirken, bundan böyle Mikro Yazılım ve Zirve Yazılım’ın aynı çatı altında faaliyet gösterecekleri bildirildi.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM ÜRÜN YÖNETİMİNDEN SORUMLU GENEL MÜDÜR YARDIMCISI POZİSYONUNA, AYSU SENEM ÇAVDAR GETİRİLDİ.

Kasım 2017

Kurumsal ve ticari yazılım sektörünün köklü ve önde gelen şirketlerinden Mikro Yazılım, pazardaki büyüme hedefleri doğrultusunda, Ürün Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak sektörün deneyimli isimlerinden Aysu Senem ÇAVDAR’ı ekibine kattı. ÇAVDAR, aynı zamanda Mikro Yazılım İcra Kurulu Üyesi olarak da görev yapacak.

Devamını Okuyun

İŞİNİZDE YENİ BİR DÖNEM: AKADEMİKRO UZMANLIK EĞİTİMLERİ İLE SERTİFİKASYON DÖNEMİ BAŞLIYOR!

Kasım 2017

Türkiye’nin önde gelen kurumsal ve ticari yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, çok kapsamlı online eğitim platformu Akademikro’da Temel Eğitim Sertifikasyonu’nun ardından Uzmanlık Eğitimleri ile Sertifikasyon Dönemi’ni de hayata geçirdi.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM VE TİNK, TEKNOLOJİ EĞİTİMİ ALANINDA ÖNEMLİ BİR İŞBİRLİĞİNE İMZA ATTI!

Kasım 2017

Türkiye’nin önde gelen kurumsal ve ticari yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım ile ülkemizi teknolojik açıdan kalkındıracak olan yeni nesil yetkinliklere sahip, özgüveni ve sosyal becerileri yüksek bir nesil yetiştiren Teknoloji ve İnsan Kolejleri eğitim alanında önemli bir iş birliğine imza attı.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM PERAKENDE ÜRÜNLERİ EĞİTİMİ İÇİN, 150 İŞ ORTAĞI 2 GÜNLÜK EĞİTİM KAMPINA GİRDİ.

Mayıs 2017

Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, Perakende sektörüne yönelik ürünlerini, çözümlerini ve bu sektördeki güncel gelişmeleri, 4-5 Mayıs tarihlerinde İş Ortaklarına yönelik düzenlediği bir eğitimle kapsamlı olarak anlattı.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM İŞ ORTAKLARI MÜŞTERİLERİNE MİLLENİCOM’DAN 29.99 TL’YE SINIRSIZ FİBER İNTERNET! ÜSTELİK İLK 1 AY BEDAVA!

Nisan 2017

Alternatif Telekom sektörünün öncülüğünü yapan Millenicom, AKN'siz ve KOTA'sız Dost İnternet Paketi’ni Mikro Yazılım müşterilerine 1 ay bedava avantajıyla sunuyor.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM İLE ÇEKİNİZİ SORGULAYIN, İŞİNİZİ SAĞLAMA ALIN!

Nisan 2017

Mikro Yazılım ve Tam Faktoring, KOBİ’lerin çok işine yarayacak bir işbirliğine imza atıyorlar. Mikro Yazılım kullanıcıları, programları üzerinden Tam Faktoring aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde çek sorgulaması yapabilecek, sorgulama sonucunda elindeki çekin faktoring işlemine uygunluğunu görebilecek.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM ve SAKARYA ÜNİVERSİTESİ, İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

Mart 2017

Mikro Yazılım, Sakarya Üniversitesi Ferizli Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü arasında ortak bilimsel araştırma ve çalışmalar yapmak, meslek içi eğitimlerdeki güç ve birikimlerini birleştirmek ve sonuçlarını paylaşmak konularında bir işbirliği protokolü imzaladı.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM ve ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ, İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

Şubat 2017

Mikro Yazılım ve Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi; ortak bilimsel araştırma ve çalışmalar yapmak, meslek içi eğitimlerdeki güç ve birikimlerini birleştirmek ve sonuçlarını paylaşmak konularında bir işbirliği protokolü imzaladı.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM "MİKRO YAZILIM BİLGİSAYARLI MUHASEBE KİTABI" İLE ÜNİVERSİTELER VE EĞİTİM KURUMLARINDA DERS OLARAK OKUTULUYOR

Ocak 2017

Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım’ın çözümlerini detaylı şekilde anlatan “Mikro Yazılım Bilgisayarlı Muhasebe” kitabı, örgün eğitim veren üniversitelerde ve çeşitli eğitim kurumlarında ders kitabı olarak okutuluyor.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM PERAKENDE ÜRÜNLERİ EĞİTİMİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Kasım 2016

Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, Perakende sektörüne yönelik ürün ve çözümlerini 3-4 Kasım tarihlerinde İş Ortaklarına yönelik düzenlediği bir eğitimle kapsamlı olarak anlattı.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM, EĞİTİM ALANINDA DA YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR!

Ekim 2016

Mikro Yazılım, “Eğitim Yılı” olarak anons ettiği 2016 yılında, online eğitim platformu Akademikro’ya yaptığı büyük yatırımın ardından, sınıf içi eğitimleri de başlatarak eğitim alanındaki yatırımlarına devam ediyor.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM AVANTAJLAR DÜNYASI İLE E-TİCARETE ATILMANIN TAM ZAMANI!

Ekim 2016

Mikro Yazılım ve e-ticaret alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Ticimax işbirliği ile Mikro Yazılım kullanıcılarına özel fırsatlarla e-ticaretin yolu açılıyor.

Devamını Okuyun

MİKRO KEP İLE TANIŞIN!

Ağustos 2016

Mikro Yazılım, BTK tarafından KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) hizmeti verme konusunda yetkilendirilen ilk ERP(Kurumsal Kaynak Planlama) Üreticisi şirket oldu.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM, BİLİŞİM 500 ARAŞTIRMASINDA KATEGORİ 1.'LİĞİ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Ağustos 2016

Türkiye Bilişim sektörünün tek referans kaynağı konumunda bulunan ve bu yıl 17.’si düzenlenen “Bilişim 500 Araştırması” sonuçları açıklandı. Mikro Yazılım, araştırma kapsamında “ERP Yazılımı Türkiye Merkezli Kategori 1.’si” oldu.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM'DAN, DEV EĞİTİM YATIRIMI!

Nisan 2016

Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, eğitim platformu Akademikro’yu baştan aşağı yenileyerek çok kapsamlı bir online eğitim plaftormu geliştirdi.

Devamını Okuyun

YENİ NESİL YAZAR KASA!

Şubat 2016

Mikro Yazılım, yeni nesil yazarkasalarla güncellenen Perakende sektörüne, kapsamlı ve marka bağımsız çözümler sunuyor.

Devamını Okuyun

İSTİKRARLI BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!

Ocak 2016

Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, 2015’i büyüme hedeflerini gerçekleştirerek geride bıraktı. 2016 ise Mikro Yazılım açısından yine istikrarlı bir büyümeyi işaret ediyor. Firma, yaptığı açıklamada, İnsan Kaynakları yatırımlarını sürdüreceğini, çalışan sayısını artıracağını duyurdu.

Devamını Okuyun

FATURA TARİHTE KALDI!

Eylül 2015

Mikro Yazılım, e-devlet uyumlu hizmetlerini (e-fatura, e-defter, e-arşiv) e-Mikro adı ile markalaştırdı. Yazılım sektörünün önde gelen firmalarından Mikro Yazılım, e-devlet uyumlu e-fatura, e-defter, e-arşiv hizmetlerini e-Mikro adı ile markalaştırarak, www.emikro.com.tr sitesinden firmaların hizmetine sundu.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM'DA DEĞİŞİM DÖNEMİ!

Eylül 2015

Bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Alpaslan Tomuş’un Genel Müdür Yardımcısı olarak Mikro Yazılım’a katılması ile birlikte, firmanın konumlanmasını değiştirecek nitelikte bir değişim süreci başladı. Bilişim Sektörünün deneyimli isimlerinden Alpaslan Tomuş, kariyerinde yeni bir adım atarak, sektöre 20 yıl önce ilk olarak başladığı Mikro Yazılım’a Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak geri döndü.

Devamını Okuyun