Logo

BASIN BÜLTENLERİ

MİKRO YAZILIM ve SAKARYA ÜNİVERSİTESİ, İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

Mart 2017

Mikro Yazılım, Sakarya Üniversitesi Ferizli Meslek Yüksekokulu Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölümü arasında ortak bilimsel araştırma ve çalışmalar yapmak, meslek içi eğitimlerdeki güç ve birikimlerini birleştirmek ve sonuçlarını paylaşmak konularında bir işbirliği protokolü imzaladı.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM ve ULUSLARARASI KIBRIS ÜNİVERSİTESİ, İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALADI

Şubat 2017

Mikro Yazılım ve Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi; ortak bilimsel araştırma ve çalışmalar yapmak, meslek içi eğitimlerdeki güç ve birikimlerini birleştirmek ve sonuçlarını paylaşmak konularında bir işbirliği protokolü imzaladı.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM "MİKRO YAZILIM BİLGİSAYARLI MUHASEBE KİTABI" İLE ÜNİVERSİTELER VE EĞİTİM KURUMLARINDA DERS OLARAK OKUTULUYOR

Ocak 2017

Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım’ın çözümlerini detaylı şekilde anlatan “Mikro Yazılım Bilgisayarlı Muhasebe” kitabı, örgün eğitim veren üniversitelerde ve çeşitli eğitim kurumlarında ders kitabı olarak okutuluyor.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM PERAKENDE ÜRÜNLERİ EĞİTİMİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Kasım 2016

Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, Perakende sektörüne yönelik ürün ve çözümlerini 3-4 Kasım tarihlerinde İş Ortaklarına yönelik düzenlediği bir eğitimle kapsamlı olarak anlattı.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM, EĞİTİM ALANINDA DA YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR!

Ekim 2016

Mikro Yazılım, “Eğitim Yılı” olarak anons ettiği 2016 yılında, online eğitim platformu Akademikro’ya yaptığı büyük yatırımın ardından, sınıf içi eğitimleri de başlatarak eğitim alanındaki yatırımlarına devam ediyor.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM AVANTAJLAR DÜNYASI İLE E-TİCARETE ATILMANIN TAM ZAMANI!

Ekim 2016

Mikro Yazılım ve e-ticaret alanında Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden Ticimax işbirliği ile Mikro Yazılım kullanıcılarına özel fırsatlarla e-ticaretin yolu açılıyor.

Devamını Okuyun

MİKRO KEP İLE TANIŞIN!

Ağustos 2016

Mikro Yazılım, BTK tarafından KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) hizmeti verme konusunda yetkilendirilen ilk ERP(Kurumsal Kaynak Planlama) Üreticisi şirket oldu.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM, BİLİŞİM 500 ARAŞTIRMASINDA KATEGORİ 1.'LİĞİ ÖDÜLÜNE LAYIK GÖRÜLDÜ

Ağustos 2016

Türkiye Bilişim sektörünün tek referans kaynağı konumunda bulunan ve bu yıl 17.’si düzenlenen “Bilişim 500 Araştırması” sonuçları açıklandı. Mikro Yazılım, araştırma kapsamında “ERP Yazılımı Türkiye Merkezli Kategori 1.’si” oldu.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM'DAN, DEV EĞİTİM YATIRIMI!

Nisan 2016

Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, eğitim platformu Akademikro’yu baştan aşağı yenileyerek çok kapsamlı bir online eğitim plaftormu geliştirdi.

Devamını Okuyun

YENİ NESİL YAZAR KASA!

Şubat 2016

Mikro Yazılım, yeni nesil yazarkasalarla güncellenen Perakende sektörüne, kapsamlı ve marka bağımsız çözümler sunuyor.

Devamını Okuyun

İSTİKRARLI BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!

Ocak 2016

Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, 2015’i büyüme hedeflerini gerçekleştirerek geride bıraktı. 2016 ise Mikro Yazılım açısından yine istikrarlı bir büyümeyi işaret ediyor. Firma, yaptığı açıklamada, İnsan Kaynakları yatırımlarını sürdüreceğini, çalışan sayısını artıracağını duyurdu.

Devamını Okuyun

FATURA TARİHTE KALDI!

Eylül 2015

Mikro Yazılım, e-devlet uyumlu hizmetlerini (e-fatura, e-defter, e-arşiv) e-Mikro adı ile markalaştırdı. Yazılım sektörünün önde gelen firmalarından Mikro Yazılım, e-devlet uyumlu e-fatura, e-defter, e-arşiv hizmetlerini e-Mikro adı ile markalaştırarak, www.emikro.com.tr sitesinden firmaların hizmetine sundu.

Devamını Okuyun

MİKRO YAZILIM'DA DEĞİŞİM DÖNEMİ!

Eylül 2015

Bilişim sektörünün deneyimli isimlerinden Alpaslan Tomuş’un Genel Müdür Yardımcısı olarak Mikro Yazılım’a katılması ile birlikte, firmanın konumlanmasını değiştirecek nitelikte bir değişim süreci başladı. Bilişim Sektörünün deneyimli isimlerinden Alpaslan Tomuş, kariyerinde yeni bir adım atarak, sektöre 20 yıl önce ilk olarak başladığı Mikro Yazılım’a Satış, Pazarlama ve Satış Sonrası Hizmetlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak geri döndü.

Devamını Okuyun