Logo

Mikro Yazılım | KaPazar

Fatura, devri kapandı.

Yazılım sektörünün önde gelen firmalarından Mikro Yazılım, e-Devlet uyumlu e-fatura, e-defter,e-arşiv hizmetlerini e-Mikro adı ile markalaştırarak, www.emikro.com.tr sitesinden firmaların hizmetine sundu. Böylece büyümek isteyen firmalar, Mikro Yazılım’ın kurumsal ve ticari yazılımlarının yanı sıra, avantajlar sunan e-Devlet uyumlu hizmetlerinden de yararlanabilecekler.

Mikro Yazılım, 2013 yılından bu yana Özel Entegratör kimliği ile müşterilerine verdiği e-fatura hizmetlerinin kapsamını genişleterek, e-fatura, e-defter ve e-arşiv hizmetlerini e-Mikro sitesinde topladı. Büyümek isteyen firmalar, tüm bu hizmetlerden, www.emikro.com.tr sitesine üyelik gerçekleştirerek yararlanabilecekler.

e-Mikro (www.emikro.com.tr) Nasıl Çalışıyor?

Firmalar,e-fatura, e-defter ve e arşiv gibi e-Devlet uyumlu hizmetlerden Mikro Yazılım’ın 30 yıllık bilgi birikimi ve güvencesi ile yararlanabilmek için e-Mikro sitesine giriş yaparak sitenin ortak birimi olan My E-Kontör satın alacaklar. Kontör satın alan firmalar, kullanıcı dostu bir ara yüz ile tüm işlem adımları tek tek tanımlanan sitede, diledikleri hizmetlerden kolaylıkla yararlanabiliyorlar. Her bir işlem için belli bir TL karşılığı olan kontör sisteminde, firma, kendi profil sayfasında kullandığı hizmetler karşılığında kaç kontörünün kaldığını da rahatlıkla görebilecek.

Sistem, kullanıcı firmanın, toplam satın aldığı kontör bedelinin %10’u kaldığında da firma yetkilisini uyararak, kullanımının devamı için yeniden kontör talep etmesini sağlıyor.

Perakende ile ilgili en güncel haberleri KAPAZAR 'dan takip edebilirsiniz.

KaPazar

Fatura, devri kapandı.

07.10.2015

Habere Git