Büyümek İsteyen Her Şirkete Lazım - Mikro Yazılım

Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan TOMUŞ: "Mikro Yazılım, KOBİ'lerin sağlıklı büyümesine yardımcı partner olarak konumlanıyor."

Mikro Yazılım'ı tanıtır mısınız?

Türkiye'nin ilk ve öncü kurumsal ve ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olarak 1988'de kurulduğumuzdan beri şirketlerin işlerini yönetmelerini, varlıklarını sürdürmelerini ve verimli bir şekilde büyümelerini sağlayacak yazılımlar geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz yazılımlar, şirket varlıklarının ve hedef kitlemiz olan KOBİ'lerin en iyi şekilde yönetilmesine ve sağlıklı büyümelerine yardımcı olmayı hedefliyor.

Yazılımlarımız 100 bini aşkın kurumda iş yapma biçimlerini değiştirmiş, geliştirmiştir. Mikro Yazılım kullanan her 10 müşteriden 9'u Mikro Yazılım kullanmaktan mutlu durumdadır.

Başarı karnemiz

  • 2016 ve 2017 Bilişim 500 Araştırması "Türkiye Merkezli Üretici ERP Yazılımı Kategori l.'si".
  • Beetech 2017 Teknoloji Ödülleri-Küçük Ölçekli Firma Ar-Ge Yatırımı l.'lik,
  • Beetech 2016 Ödülleri "En Yüksek Ar-Ge Gelirine Sahip Şirket",
  • Business Life Dergisi Araştırması "Türkiye'nin En Beğenilen 2. Bilişim Şirketi",
  • Tüm Türkiye'de 300 iş ortağı,
  • Farklı sektörlerden 100 bin "mutlu" müşteri,
  • e-Devlet uyumlu e-Mikro hizmetleri ile en büyük 2. özel entegratör.

Her ölçekte müşteriye yazılım çözümleri sunuyorsunuz. Bu konuyu biraz açar mısınız?

Pek çok müşterimiz daha küçükken bizi tercih ediyor. Zaman içerisinde esnek çözümlerimiz sayesinde ticari faaliyetlerini kontrol altına alıyor, sağlıklı şekilde büyüyorlar. Bu noktadan hareketle de: "Mikro Yazılım: Büyümek isteyen her şirkete lazım." diyoruz.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın