Antalya'da Bilişim Adına Bir İlk Oldu | Mikro Yazılım

Antalya'da bilişim adına bir ilk oldu Bilişim Zirvesi, BTvizyon toplantıları ile 2017'de ilk Antalya buluşmasını da gerçekleştirdi. Antalya'nın BT şirketlerini, STK'larını ve her ölçekten işletmeyi buluşturan BTvizyon Antalya, TBD Antalya Şubesi Başkanı Mehmet Akyelli ve Başkan Yardımcısı Ersen Gençaslan'ın önemli desteğiyle hayata geçirildi.

Bu sunum sonrası verilen letişim arasının ardından sözü Bimsa e-Çözümler Direktörü Coşkun Gündoğdu aldı. 'Dijitalleşmede Etkin Ortaklık' başlığındaki sunumu ile Gündoğdu, diital yolculuk ve yeni dünya hakkında bilileri ve beklentileri paylaştı. 2017 yılı için stratejik teknoloji trendlerini AR,bulut bilişim, loT, gelişen güvenlik yapıları, iş süreçlerinde robot kullanımının artması olrak sıralayan Gündoğdu, dijitalleşmede BimSA'nn önemli bir rehber olduğunu da vurguladı. Günün sonunda ise Atılgan Tekstil Mali İşler Müdürü Zeynep Atılgan ve Atılgan Tekstil Bilgi İşlem/ Muhasebe Müdürü Bilal Kola, Mikro Yazılım çözünmleri ile elde ettikleri faydaları katılımcılarla paylaştı. BTvizyon Antalya buluşmasının sonunda çekilişler yapıldı ve şanslı katılımcılar iş verimini yükseltecek hediyelerle buluştu.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın