BTvizyon, Doğu'ya Açıldı... | Mikro Yazılım

BTvizyon Anadolu Toplantıları" etkinliklerinin yeni ayağı 1 Eylül tarihinde Erzurum'da gerçekleştirildi. bu ziyareti gerçekleştirebilmenin heyecanı içerisindeyiz." Arena Saha Satış Yöneticisi Erkan Temel ise Erzurum'da Bilişim Dünyası başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. Bilişim sektöründe Arena'nın yerine de değinen Erkan Temel, aynı zamanda Erzurum'da sektöre etki eden olumsuz etkenler, bayi kanalının sektördeki varlığı ve döviz kurlarındaki dalgalanmanın etkilerine de değindi. Bulutta ticari yazılım konulu bir sunum gerçekleştiren DİA Genel Koordinatörü Süha Onay, özellikle bulut bilişimin küçük ve orta ölçekli işletmelere sağladığı faydalara dikkat çekti. Zararlı yazılımların tespit edilme sürelerinin gün geçtikçe arttığına değinen VVatchGuard Satış Mühendisi Alper Onarangil, 2013 yılında bu sürenin 80 gün civarındayken, 2015 yılında ortalama 3,5 ay olduğunu ve önümüzdeki dönemde bir yıla kadar uzayabileceğini tahmin ettiklerini söyledi.

Tesan Netvvork Sistemleri Teknik Destek Sorumlusu Hakan Alparslan Doğan ise güvenlik ve otomasyon sistemleriyle ilgili gerçekleştirdiği sunumda Türkiye'deki güvenlik ürünleri pazarının 2009 yılına kadar yüzde 9 arttığını ama kendi tahminlerine göre 2020 yılına kadar yüzde 12'lik bir artış yaşanacağını söyledi. Mikro Yazılım olarak e-fatura ve e-defter konularında özel entegratör olarak çalıştıklarını bunun yanında KEP ve ERP çözümleri de sunduklarını ifade eden Mikro Yazılım İş Geliştirme Uzmanı Serkan Turpçu, Türkiye'de 5 milyon TL'nin altında yıllık geliri olan şirketlerin genele oranla yüzde 97'lik bir kısmı oluşturduğunu ve bu durumun küçük yazılım paketlerine olan ilgiyi artırdığına dikkat çekti. Vector Sistem Mühendisi Ahmet Ali Arslan ise yeni nesil yedekleme ve iş sürekliliği konusunda yaptığı sunumda veri merkezinde yer alan uygulamalar, dosyalar, veri tabanları gibi değerlerin çok kritik olduğunu ve bir felaket durumunda bu verilerin nasıl korunduğunu anlattı. Katılımcılara tüm kurtarma ihtiyaçlarını karşılayacak katmanlar hakkında bilgiler aktaran Ahmet Ali Arslan, CDP, Replikasyon, yedekleme ve arşivleme gibi uygulamalar hakkında bilgi verdi.

Kendi sundukları çözümlerden de bahseden Arslan, EMC Data Domain ve Recoverpoint for Virtual Machines çözümlerini anlattı. Arena Azure Satış Müdürü Hakan Yılmaz ise Arena Value ile değişen dinamikler başlıklı bir sunum gerçekleştirdi. Bulut çözümlerinin önemine değinen Hakan Yılmaz, Arena olarak en önemli çözümlerinin başında Microsoft tarafındakilerin geldiğini söyledi. WatchGuard Satış Mühendisi Alper Onarangil Arena Saha Satış Yöneticisi Erkan Temel Mikro Yazılım iş Geliştirme Uzmanı berkan Turpçu DİA Genel Koordinatörü Süha Onay BTvizyon, Doğu'ya açıldı.. BTvizyon, Doğu'ya açıldı...

Haber Merkezi "BTvizyon Anadolu Toplantıları" etkinliklerinin yeni ayağı 1 Eylül Bilişim teknolojilerine ilişkin tarihinde Erzurum'da gerçekleştirildi. güncel ve gelecek vizyonların, 5 T deneyimlerin, bilgilerin, ürün ve bu ziyareti gerçekleştirebilmenin entegratör olarak çalıştıklarını çözümlerin paylaşıldığı toplantı heyecanı içerisindeyiz." bunun yanında KEP ve ERP platformu BTvizyon'un en son Arena Saha Satış Yöneticisi çözümleri de sunduklarını etkinliği 1 Eylül tarihinde Erzurum Erkan Temel ise Erzurum'da ifade eden Mikro Yazılım İş Dedeman Palandöken Hotel'de Bilişim Dünyası başlıklı bir sunum Geliştirme Uzmanı Serkan Turpçu, gerçekleştirildi.

Bulutta ticari gerçekleştirdi. Bilişim sektöründe Türkiye'de 5 milyon TL'nin altında yazılım teknolojileri, ağ güvenliği, Arena'nın yerine de değinen Erkan yıllık geliri olan şirketlerin genele yedekleme ve iş sürekliliği, iş Temel, aynı zamanda Erzurum'da oranla yüzde 97'lik bir kısmı verimlilik çözümleri, uç nokta sektöre etki eden olumsuz oluşturduğunu ve bu durumun güvenlik çözümleri, e-ticaret etkenler, bayi kanalının sektördeki küçük yazılım paketlerine olan ve giyilebilir teknolojiler gibi varlığı ve döviz kurlarındaki ilgiyi artırdığına dikkat çekti, başlıkların işlendiği etkinlik dalgalanmanın etkilerine de Vector Sistem Mühendisi büyük bir ilgi gördü. 100 kişinin değindi. Bulutta ticari yazılım Ahmet Ali Arslan ise yeni nesil üzerinde katılımın gerçekleştiği konulu bir sunum gerçekleştiren yedekleme ve iş sürekliliği etkinliğin bugüne kadar DİA Genel Koordinatörü Süha konusunda yaptığı sunumda Erzurum'da ilk defa düzenlenmiş Onay, özellikle bulut bilişimin veri merkezinde yer alan olması da ilgiyi artırdı.

küçük ve orta ölçekli işletmelere uygulamalar, dosyalar, veri Etkinlikte ilk sözü alan sağladığı faydalara dikkat çekti. tabanları gibi değerlerin çok Bilişim Zirvesi Genel Müdürü Zararlı yazılımların tespit edilme kritik olduğunu ve bir felaket Neslihan Aksun, Erzurum'un sürelerinin gün geçtikçe arttığına durumunda bu verilerin nasıl bilişim ekosistemiyle ilgili değinen VVatchGuard Satış korunduğunu anlattı. Katılımcılara değerlendirmeleri de içeren bir Mühendisi Alper Onarangil, tüm kurtarma ihtiyaçlarını açılış konuşması gerçekleştirdi. 2013 yılında bu sürenin 80 gün karşılayacak katmanlar hakkında Aksun şunları söyledi: "Ağır civarındayken, 2015 yılında bilgiler aktaran Ahmet Ali Arslan, kış şartları, terör faktörü, ortalama 3,5 ay olduğunu ve CDP, Replikasyon, yedekleme yatırım eksikliği derken bölgeye önümüzdeki dönemde bir yıla ve arşivleme gibi uygulamalar hammadde gelememesi, kargo kadar uzayabileceğini tahmin hakkında bilgi verdi. Kendi gibi lojistik hizmetlerin bile çok ettiklerini söyledi. sundukları çözümlerden de geç ulaşması yine de Erzurum'u Tesan Netvvork Sistemleri bahseden Arslan, EMC Data teknolojiden uzak tutamadı.

Teknik Destek Sorumlusu Hakan Domain ve Recoverpoint for Çok uzun yıllar sektörün çeşitli Alparslan Doğan ise güvenlik Virtual Machines çözümlerini dallarında, bizzat kanalından, ve otomasyon sistemleriyle anlattı, dağıtıcısına, bayisinden üreticisine ilgili gerçekleştirdiği sunumda Arena Azure Satış Müdürü kadar pek çok kolda görev Türkiye'deki güvenlik ürünleri Hakan Yılmaz ise Arena Value almış biri olarak biliyorum ki pazarının 2009 yılına kadar yüzde ile değişen dinamikler başlıklı Erzurum, bölgedeki pek çok 9 arttığını ama kendi tahminlerine bir sunum gerçekleştirdi. Bulut il gibi teknolojiyi hızlı takip göre 2020 yılına kadar yüzde çözümlerinin önemine değinen eden, ayak uyduran çok önemli 12'lik bir artış yaşanacağını Hakan Yılmaz, Arena olarak en şehirlerimizdendir. Bu bizim söyledi. önemli çözümlerinin başında BTvizyon olarak ilk Erzurum Mikro Yazılım olarak e-fatura Microsoft tarafındakilerin geldiğini ziyaretimiz. Çok gecikmiş olan ve e-defter konularında özel söyledi. 31 fzyon^ f i -^"vizyon İH vizyor ^^® vtzvon WatchGuard Arena Mikro Yazılım DİA Satış Mühendisi Saha Satış Yöneticisi iş Geliştirme Uzmanı Genel Koordinatörü Alper Onarangil Erkan Temel berkan Turpçu Süha Onay Büyüt Küçült Küpü

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın