Büyümek İsteyen Şirketlerin Yolu Mikro Yazılım'dan Geçiyor

Türkiye'nin Önde Gelen Kurumsal ve Ticari Yazılım Sağlayıcılarından Mikro Yazılım, 'Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası' Konsepti Çerçevesinde Hayata Geçirdiği İş Birlikleri ile Kendi Ürünlerini Kullanan ve Büyümek İsteyen Şirketlerin Önünü Açmayı Planlıyor

Türkiye'nin önde gelen yazılım firmalarından Mikro Yazılım, yaklaşık 30 yıldır sektörün öncülerinden biri olarak faaliyederine devam ediyor. Mikıo Yazılım'ın bugün, farklı sektörlerden 105 bin kurumsal müşterisi ve Türkiye çapında sayıları 400'e ulaşan bir satış ve destek kanalı bulunuyor.

Uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve profesyonelliğini harmanlayarak, yeni geliştirdiği vizyonu ile ekonominin gelişmesine katkıda bulunacak adımlar atma kararlılığında olan Mikro Yazılım, marka stratejisini, yatırımlarını, ürün ve hizmetlerini de bu kapsamda geliştiriyor.

Hedef Kitle KOBİ'ler

Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Tomuş, geliştirilen iş birlikleri ve fırsatlar ile ilgili olarak şunları söylüyor: "Şirket olarak, marka vaadimiz 'Mikro Yazılım: Büyümek isteyen her şirkete lazım.' Bu kapsamda, bir yazılım firmasından daha fazlası olarak konumlanarak, kullanıcılarımıza yönelik bir avantajlar dünyası yarattık. Söz konusu avantajlar dünyası, yazılım olarak sunduğumuz çözüm ve hizmetlere katma değer sağlayarak, büyümek isteyen şirketlerin önünü açan her türlü avantaj ve fırsatı müşterilerimize sunuyor" diyen Alpaslan Tomuş, kendi ürün ve hizmetlerini de müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirirken, büyümek isteyen şirketlerin de önünü açıp ekonominin gelişmesine katkıda bulunmayı hedeflediklerini belirtiyor.

Şirket yanı sıra, marka stratejisi ve şirket vizyonunu yenilediği döneminin hemen ardından, ekonominin dinamiği niteliğinde gördüğü ve kendi hedef kitlesini de oluşturan KOBI'lere yönelik katma değerli hizmetler sunmak amacıyla kolları sıvadı. Bu kapsamda da Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası konsepti ortaya çıktı.

Avantajlar Dünyası

Şu anda, Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası konsepti kapsamında, kendi ürün ve çözümleriyle ilgili olarak katma değerli uygulamalarını hızla arttırdıklarını söyleyen Tomuş, diğer taraftan da yine Mikro Yazılım kullanıcılarının büyümesini destekleyecek nitelikte iş birliklerini hayata geçirdiklerini anlatıyor. "Mikro Yazılım ve e-ticaret alanında Türkiye'nin önde gelen şirkederinden Ticimax iş birliği ile Mikro Yazılım kullanıcılarına özel fırsatlarla e-ticaretin yolu açılıyor" diyen Tomuş, Mikro Yazılım kullanan şirketlere özel oluşturulan e-ticaret paketinin yıllık fiyatının KDV dalıil 1.800 TL. olarak anons edildiğini hatırlatıyor. Mikro Yazılım kullanan ve büyümek isteyen şirketler, Mikro Yazılım, e-ticaretin önde gelen şirketlerinden Ticimax iş birliği ile kendilerine sunulan avantajlı e-ticaret paketi sayesinde, kolayca e-ticaret sitelerini açıp satışa başlayabiliyor.

Irgatla Hayatı Kolaylaştırıyorlar

Mali müşavirlerin işini kolaylaştırmak için, KüreselNet ile yine Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası kapsamında bir iş birliği gerçekleştirdiklerini aktaran Alpaslan Tomuş, mali müşavirler ve serbest muhasebeci mali müşavirlerin, KüreselNet'in IRGAT adlı ürününe, Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası ile sahip olabildiklerini dile getiriyor. IRGAT mali müşavirlere,

  • Tek tıkla tüm beyanname ve tahakkukları mükelleflere ulaştırabilme kolaylığı
  • Tek tıkla tüm tahakkuk ve hizmet listelerini mükelleflere ulaştırma kolaylığı
  • Tek tıkla bordro, ücret pusulası, mizan, bilanço ve gelir-gider tabloları gibi verileri mükelleflere gönderebilme kolaylığı kazandırıyor.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın