Çeklerinizi Tek Tıkla Sorgulayın | Mikro Yazılım

Mikro Yazılım, Tam Faktoring ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde KOBİ'lerin iş yapışlarını büyük ölçüde kolaylaştıracak bir uygulama hayata geçiriyor. Mikro Yazılım ve Tam Faktoring arasında yapılan işbirliği sonucunda, KOBl'ler kullandıkları Mikro Yazılım programı üzerinden tek tıkla ellerindeki çekleri sorgulayıp işlerini sağlama alabilecekler.Tam Faktoring, ticari alacaklara istinaden güvenilir çeklere karşılık KOBİ'lerin alacaklarını temlik alıyor. Bu yeni hizmet ile müşterilerden aldığı faturalı çekleri risklilik bakımından sorgulayarak saniyeler içerisinde ön onay veriyor. Mikro Yazılım kullanıcıları, Türkiye'de bir ilk olan Tam Faktoring'in "Tam'a Sor" uygulaması ile kullandıkları Mikro Yazılım programı üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde çek sorgulaması yapabilecek, sorgulama sonucunda ellerindeki çekin risk durumunu ve finansmana uygunluğunu görebilecekler. Böylelikle KOBİ'lerin finansmana erişimleri kolaylaşacak.

Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Tomuş, geliştirilen işbirlikleri ve fırsatlar ile ilgili olarak şunları söyledi: "Türkiye'de KOBİ'lerin sağlıklı büyümesinin önünde en temel sıkıntısı tahsilat. Piyasalar çekle dönüyor. Mikro Yazılım olarak biz de sağladığımız işbirliği ile müşterilerimizin program aracılığıyla ellerindeki çeklerin riskini ölçme olanağı sağlıyoruz. Bu sayede KOBİ müşterilerimiz en büyük sıkıntıları olan tahsil edilemeyen alacaklarının önüne geçmiş olacaklar. Mikro Yazılım kullanıcısı KOBİ'lerin sağlıklı büyümelerini sağlamak en önemli hedeflerimizden birisi." Tam Faktoring Genel Müdür Yardımcısı Hakan Karamanlı ise şunları söyledi:
"Tam Faktoring dijital altyapısını kullanarak esnaf ve KOBİ'lerin finansman ihtiyaçlarını hızlı ve kolay bir şekilde karşılamayı hedefliyor. Bunu sağlayabilmek için veri analitiği teknolojileri kullanarak geliştirdiğimiz, dünya çapında ödüller alan bir kredi değerlendirme uygulaması kullanıyoruz. Mikro Yazılım ile yaptığımız işbirliği ile bu altyapımızı KOBİ'lerin erişimine sunarak risklerini daha iyi yönetebilmelerine ve finansman ihtiyaçlarını karşılamalarına olanak vermeyi amaçlıyoruz."

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın