E-ticarete atılmanın tam zamanı | Mikro Yazılım

Türkiye'nin önde gelen kurumsal veticari yazılım sağlayıcılarından Mikro Yazılım, "MikroYazılım Avantajlar Dünyası" konsepti çerçevesinde hayata geçirdiği işbirliği ile kendi ürünlerini kullanan ve büyümek isteyen şirketlere e-ticaretin önünü açarak büyümelerini desteklemeyi hedefliyor. Bu kapsamda Mikro Yazılım ve yine e-ticaret sektörünün önde gelen şirketlerindenTicimax işbirliği ile Mikro Yazılım kullanıcılarına özel oluşturulan e-ticaret paketinin yıllık fiyatı KDV dahil bin 800 TL olarak anons edildi. Mikro Yazılım kullanan ve büyümek isteyen şirketler, Mikro Yazılım ve e-ticaretin önde gelen şirketlerinden Ticimax işbirliği ile kendilerine sunulan avantajlı e-ticaret paketi sayesinde, kolayca e-ticaret sitelerini açıp satışa başlayabilecek. MİKRO YAZILIM VETİCİMAX'LI E-TİCARETİN MİKRO YAZILIM KULLANICILARINA SUNDUĞU AVANTAJLAR NELERDİR? Firmalar; bir günde e-ticaret sitesi açıp satışlara başlayabilir ve bulut e-ticaret altyapısının gücü ile güncel ve güvenli bir e-ticaret sitesine sahip olabilirler.

Ayrıca e-ticaret sitesine sınırsız ürün, kategori ve içerik ekleyebilir, farklı pazarlama araçlarıyla satışlarını artırabilirler. Tüm bunlara ek olarak, gelişmiş SEO uygulaması sayesinde arama motorlarında hızlıca üst sıralara çıkabilir, sosyal medya entegrasyonları ve üye olmadan alışveriş olanağı ile hızlıca sipariş alabilir, kendi üye ve bayilerine özel indirim sunabilme olanağına sahip olabilir, tüm cihazlara göre kendini boyutlandıran responsive temalarla, mobil ziyaretlerini satışa döndürebilir, 7/24 teknik destek ve acil yardım hattını arayarak yardım alabilir, son olarak ücretsiz paket eğitimlerine katılarak Ticimax'ın yüzlerce modülünü daha aktif kullanabilme olanağına sahip olabilirler. Mikro Yazılım Genel Müdü rYard imcisi Al paslan Tomuş, geliştirilen işbirlikleri ve fırsatlar ile ilgili olarak şunları söyledi: "Mikro Yazılım olarak, marka vaadimiz 'Mikro Yazılım; Büyümek isteyen her şirkete lazım.' Bu kapsamda, bir yazılım firmasından daha fazlası olarak konumlanarak, kullanıcılarımıza yönelik bir avantajlar dünyası yarattık.

Söz konusu avantajlar dünyası, yazılım olarak sunduğumuz çözüm ve hizmetlere katma değer sağlayarak, büyümek isteyen şirketlerin önünü açan her türlü avantaj ve fırsatı müşterilerimize sunuyor. Bu şekilde kendi ürün ve hizmetlerimizi de müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirirken, büyümek isteyen şirketlerin de önünü açıp ekonominin gelişmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz." Mikro Yazılım ve e-ticaret alanında Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden Tlcimax işbirliği ile Mikro Yazılım kullanıcılarına özel fırsatlarla e-ticaretin yolu açılıyor. MIKROYAZILIM AVANTAJLAR DÜNYASI NEDİR? Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası, Mikro Yazılım'ın kendi müşterilerinin büyümesini destekleyecek nitelikte geliştirdiği hertürlü fırsat, avantaj ve işbirliğini kapsar. Firmalara kurumsal veticari yazılımlar sunan Mikro Yazılım, özellikle ekonominin dinamiği niteliğinde gördüğü KOBİ'lerin büyümesini desteklemek amacıyla, kendi faaliyet alanında kullanıcılarına avantajlı uygulamalar, fırsatlar ve işbirlikleri geliştirmeyi ilke olarak benimsemiştir. Bu kapsamda Mikro Yazılı m, bir yazılım firması olmasının ötesinde, KOBİ'lerin büyümesini sahiplenen katma değerli biryazılım firması olarak konumlanır.

ÜRÜN & HİZMET Et i p 2 rot o atıl m anın Mlkro Yazılım ve e~ticaret a|anında "UUal Cltî dUllIlalllll Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden ^ I I Tlcİmax işbirliği ile Mikro Yazılım I İli m ||1 ^J I 1 I | kullanıcılarına özel fırsatlarla e-ticaretin T gelen yazılım layıcılarından lar hayata kullanan ve isteyen şirketlere e-ticaretin önünü açarak büyüme- t Bu kapsamda Mikro Yazılım ve yine e-ticaret sektörünün önde ge- r~^t H len şirketlerindenTicimax işbirliği ile Mikro Yazılım kullanıcılarına özel oluşturulan e-ticaret paketinin yıllık fiyatı KDV dahil bin 800 L Mikro Yazılım kullanan ve büyümek isteyen şirketler, Mikro Ya- V zilim ve e-ticaretin önde gelen şirketlerinden Ticimax işbirliği ile kendilerine sunulan avantajlı e-ticaret paketi sayesinde, kolayca e-ticaret sitelerini açıp satışa başlayabilecek. £> H E MİKRO YAZILIM VETICIMAX'LI E-TICARET'IN I M> MİKRO YAZILIM KULLANICILARINA SUNDUĞU f Firmalar; bir günde açıp satışlara ve Wh*tWLff bulut altyapısının gücü ile güncel ve güvenli bir e-ticaret ^ Ayrıca sınırsız ka- tegori ve içerik ekleyebilir, farklı pazarlama araçlarıyla satışlarını artırabilirler.

Tüm bunlara ek olarak, gelişmiş SEO uygulaması sayesinde arama motorlarında hızlıca üst sıralara çıkabilir, sosyal Hu| medya entegrasyonları ve üye olmadan alışveriş olanağı ile hızlıca sipariş alabilir, kendi üye ve bayilerine indirim sunabilme Hhjth olanağına sahip olabilir, tüm cihazlara göre kendini boyutlandıran responsive temalarla, mobil ziyaretlerini satışa döndürebilir, 7/24 teknik destek ve acil yardım hattını arayarak yardım alabilir, son olarak ücretsiz paket eğitimlerine katılarak Ticimax'ın yüzlerce modülünü daha aktif kullanabilme olanağına sahip olabilirler. MİKRO YAZILIM AVANTAJLAR Mikro Yazılım Genel Müdü rYard imcisi Al paslan Tomuş, geliştirilen DÜNYASI NEDİR. işbirlikleri ve fırsatlar ile ilgili olarak şunlar, söyledi: "Mikro Yazı- Mikro Yazılım Avantajlar Dünyas,, Mikro Yazılım'ın kendi lım olarak, marka vaadimiz 'Mikro Yazılım: Büyümek isteyen her müşterilerinin büyümesini destekleyecek nitelikte geliştir- şirkete lazım.'

Bu kapsamda, bir yazılım firmasından daha fazla- ^ hertürlü fırsat' avantaJ ve fiğini kapsar, sı olarak konumlanarak, kullanıcılarımıza yönelik bir avantajlar Firmalara kurumsal veticari yazılımlar sunan Mikro Yazılım, dünyası yarattık. Söz konusu avantajlar dünyası, yazılım olarak özellikle ekonominin dinamiği niteliğinde gördüğü KO- sunduğumuz çözüm ve hizmetlere katma değer sağlayarak, bü- Bİ'lerin büyümesini desteklemek amacıyla, kendi faaliyet yümek isteyen şirketlerin önünü açan her türlü avantaj ve fırsatı alanında kullanıcılarına avantajlı uygulamalar, fırsatlar ve müşterilerimize sunuyor. Bu şekilde kendi ürün ve hizmetlerimizi işbirlikleri geliştirmeyi ilke olarak benimsemiştir. Bu kap- de müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirirken, büyümek isteyen şir- samda Mikro Yazılım, biryazılımfirması olmasının ötesinde, ketlerin de önünü açıp ekonominin gelişmesine katkıda bulunma- KOBİ'lerin büyümesini sahiplenen katma değerli biryazılım yı hedefliyoruz." firması olarak konumlanır.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın