300'den fazla iş ortağına sahip büyük bir ekosistem | Mikro Yazılım

Geliştirdiği Yazılımlarla, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefliyor.

Mikro Yazılım, Türkiye'nin ilk ve öncü kurumsal-ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olarak 1988 yılında %100 yerli sermaye ile kuruldu. Yaklaşık 30 yıldır şirketlerin, işlerini yönetmelerini, varlıklarını sürdürmelerini ve verimli bir şekilde büyümelerini sağlayacak yazılımlar geliştiriyor.

Mikro Yazılım'da geliştirilen yazılımlar bugüne kadar 100 bini aşkın kurumda; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar pek çok sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirdi, geliştirdi. 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde bugün Mikro Yazılım, geniş bayi ağını da kapsayan toplam 300'den fazla iş ortağına sahip büyük bir ekosistemdir. Türkiye'nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini 100 bini aşkın işletme ile buluşturmayı başardı. Mikro Yazılım'ın bilgi birikimi, mühendislik çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek müşteri memnuniyet düzeyimizi %90 gibi önemli bir orana ulaştı.

Retail Ofis | KOBİ'ye Özel Perakende Programı

Perakende alanında yapılan araştırmalar, online satış kanalları ile fiziksel mağazacılık arasındaki rekabetin ileriki dönemde daha da yoğunlaşacağını gösteriyor. Siz de hızla gelişen perakende sektörünün güncel ihtiyaçlarına eksiksiz ve ideal çözümler sunuyor.

Perakende Programı RETAIL OFİS'in Özellikleri

KOBİ'ler için özel olarak geliştirilen RETAIL OFİS çözümü içerisinde bulunan; Stok Yönetimi, Hizmet Yönetimi (Servis Yönetimi) ve Masraf Yönetimi, Satın alma Yönetimi, Satış Yönetimi, Finans Yönetimi, Mağaza/Market Yönetimi, Promosyon Yönetimi ve Akaryakıt İstasyonu Yönetimi modülleri, perakende sektöründe faaliyet gösteren her KOBİ'nin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılıyor.

Gelişmiş entegrasyon yeteneklerine sahip RETAIL OFİS, bugüne kadar ayrı yazılımlar ile birbirinden bağımsız olarak gerçekleştirilen tüm perakende operasyonlarını tek bir çatı altında toplayarak firmanızın operasyonel verimini en üst seviyeye çıkartıyor.

RETAIL OFİS Neler Sunuyor?

 • Stok Yönetimi
 • Hizmet ve Masraf Yönetimi
 • Satın Alma Yönetimi
 • Satış Yönetimi
 • Finans Yönetimi
 • Karar Destek Sistemi
 • Mağaza/Market Yönetimi
 • Promosyon Yönetimi
 • Akaryakıt İstasyonu Yönetimi

Kobi'ler için Mikro Yazılım'ın diğer alternatif hizmetlerini kısaca anlatır mısınız?

Kurulduğu günden bu yana her sektörden pek çok işletmeyle dirsek temasını sürdüren Mikro Yazılım, sayıları 100 bini aşan müşterisinin mutlak memnuniyetini sağlamak ve onların yıllardır güvendiği iş ortağı olarak konumlanıyor. Mikro Yazılım'da üretilen yazılımlar bugüne kadar; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmiştir. Türkiye'nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren Mikro Yazılım'ın bilgi birikimi, mühendislik çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek, müşteri memnuniyeti oranını çok yüksek rakamlara taşımıştır. Bugün geldiğimiz noktada her 10 müşterimizden 9'u Mikro Yazılım ile çalışmaktan memnunken, memnun olan her 10 müşteriden 9'u da Mikro Yazılım'ı başka firmalara tavsiye ediyor.

Mikro Çözümleri

Her ölçekteki işletme için kurumsal ve ticari yazılımlar sağlayan Mikro Yazılım, büyük ve orta ölçekli işletmeler için Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) çözümlerinin yanı sıra; perakende, küçük ve orta ölçekteki işletmeler için, onların ticari yönetimlerini ve muhasebesel ihtiyaçlarını karşılayan kurumsal yazılımlar geliştirir. Mikro Yazılım, gelişme süreci içinde; yüksek nitelikli yönetim bilgi sistemleri, perakende satış yönetim sistemleri ve e-devlet uygulamaları (e-fatura, e-defter, e-arşiv) alanlarında ürettiği markalar ile sektörün öncü yazılım şirketleri arasında yer almıştır.

Mikro Çözümleri 3 Ana Grup Altında Birleşir:

 • Küçük işletmeler için kolay ticari yazılımlar
 • KOBİ'lere özel ERP, finansal yönetim ve perakende çözümleri
 • Büyük kurumlara özel ERP, üretim takip, finansal yönetim ve perakende çözümleri

Mikro Yazılım'ın sunduğu çözümler genel anlamda; mevzuatı yakından takip etmeleri, modüler ve geliştirilebilir bir yapıda olmaları ve kolay kullanım özellikleriyle bilinir.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın