Mikro Yazılım ile E-Ticarete Kolay Geçiş | Mikro Yazılım

Kurumsal ve ticari yazılım üreticisi Mikro Yazılım. "Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası" çerçevesinde hayata geçirdiği işbirliği ile kendi ürünlerini kullanan ve büyümek isteyen şirketlere e-ticaretin önünü açarak büyümelerini desteklemeyi hedefliyor. Bu kapsamda Mikro Yazılım ve yine e-ticaret sektörünün önde gelen şirketlerinden Ticimax işbirliği ile Mikro Yazılım kullanıcılarına Özel oluşturulan e-ticaret paketinin yıllık fiyatı KDV dahil 1.800 TL olarak duyuruldu. Mikro Yazılım kullanan ve büyümek isteyen şirketler, Mikro Yazılım e-ticaretin önde gelen şirketlerinden Ticimax işbirliği ile kendilerine sunulan avantajlı e-ticaret paketi sayesinde, kolayca e-ticaret sitelerini açıp satışa başlayabilecek.

Sunulan avantajlar arasında şunlar yer alıyor: Şirketler bir günde e-ticaret sitesi açıp satışlara başlayabiliyor. Bulut e-ticaret altyapısının gücü ile güncel ve güvenli bir e-ticaret sitesine sahip olabiliyor, e-ticaret sitesine sınırsız ürün, kategori ve içerik ekleyebiliyorlar. Farklı pazarlama araçlarıyla satışlarını artırabiliyorlar. Gelişmiş SEO uygulaması sayesinde arama motorlarında hızlıca üst sıralara çıkabiliyorlar. Sosyal medya entegrasyonları ve üye olmadan alışveriş olanağı ile hızhca sipariş alınabiliyor. Kendi üye ve bayilerine özel indirim sunabilme olanağına sahip oluyorlar. Tûm cihazlara göre kendini boyutlandıran responsive temalarla, mobil ziyaretlerini satışa döndürebiiiyoriar. 7/24 teknik destek ve acil yardım hattını arayarak yardım alınabiliyor.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın