Mikro Yazılım KOBİ’leri dijitalleştirerek rekabete hazırlıyor

Mikro Yazılım, özellikle KOBİ’lere odaklanan kurumsal çözümleri ile büyümek isteyen şirketleri dijitalleştirerek, hem ulusal hem uluslararası rekabet ortamında şirketlerin ellerini güçlendiriyor.

Mikro Yazılım, 1988 yılında yüzde 100 yerli sermaye ile kurulmuş kurumsal bir yazılım sağlayıcı olarak hizmet veriyor. Mikro Yazılım mühendisleri, şirketlerin var olan işlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümelerini sağlayacak nitelikte kurumsal ve ticari yazılımlar geliştiriyorlar. Buna ek olarak, yine şirketlere e-devlet uygulamalarına yönelik hizmetler sunuyor. Mikro Yazılım, gelinen noktada, 105 bine yakın müşteri portföyü ve ülke çapında sayıları 300’e ulaşan bayi ağı ile Türkiye ekonomisine katkıda bulunan önemli yazılım şirketlerinden biri.

Mikro Yazılım, firmaların elindeki çeşitli uygulamalardan elde edilen ham verinin analizi için gerekli araçlar ile kurum içi ve kurum dışı verileri tek bir platformda toplayarak verilen bilgiye, bilgilerin de kararlara dönüştürülmesini sağlıyor. Böylelikle bilgiye en hızlı şekilde ulaşılması, kurumun gelir ve performansının en üst düzeye çıkarılması hedefleniyor.

Burada en önemli fayda, firmaların stratejik planlarını en doğru şekilde oluşturabilecekleri projeksiyonların onlara doğru ve hızlı bir şekilde sunulması. Mikro Yazılım mühendisleri, bu noktadan sonra, şirketin var olan işlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümelerini sağlayacak nitelikte kurumsal, ticari ve e-dönüşüm yazılımları geliştirirler.

KOBİ’ler gelecek Bulut’ta

Günümüzün hızlı iş yaşamı koşullarında bilgiye minimum maliyet ve en hızlı şekilde erişim bulut teknolojisinde çalışmak üzere yapılandırılmış iş yazılımları ile mümkün. Bulut üzerinde çalışan uygulamalar ile işletmelerin sahip olma maliyetleri oldukça düşmekte; çünkü sunucu, veritabanı, donanım, kurulum gibi birçok etken ortadan kalkıyor. Diğer yandan bilgiye erişim mobil ortamlardan sağlandığı için kullanıcıların farklı lokasyonlardan katkıları ile projelerin uzun soluklu olması gibi bir etken azalmış oluyor.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın