Mikro Yazılım Perakende Ürünleri Eğitimi | Mikro Yazılım

Türkiye'nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, perakende sektörüne yönelik ürün ve çözümlerini 3-4 s Kasım tarihlerinde İs Ortaklarına yönelik düzenlediği bir eğitimle kapsamlı olarak anlattı. İstanbul Sheraton Grand Alaşehir Hotel'de düzenlenen eğitime, Mikro Yazılım'ın tüm Türkiye çapında hizmet veren iş ortaklarından, 100 kişinin üzerinde teknik ekip katıldı. Mikro Yazılım Teknik Destek Departmanı tarafından 4 kişilik uzman kadro ile 2 tam gün olarak verilen eğitim müfredatı kapsamında, özellikle Mikro Yazılım'ın yeni nesil yazar kasalarla ilgili güncel ürün ve çözümleri teknik olarak katılımcılara uygulamalı olarak anlatıldı. Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Tomuş, firmanın perakende sektöründe de lider oyunculardan biri olduğuna dikkat çekerek, ürün odaklı eğitimlerinin yoğun ilgi gördüğünü belirtti Tomuş, ilerleyen dönemde diğer ürün gruplarına yönelik eğitimlere de devam edeceklerini açıkladı. Mikro Yazılım Perakende Çözümleri? Firmanın perakende alanına yönelik özel çözümleri şöyle sıralanıyor; Stok Yönetimi, Hizmet ve Masraf Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Satış Yönetimi, Finans Yönetimi, Kırar Destek Sistemi, Mağaza/Market Yönetimi, Promosyon Yönetimi, Akaryakıt İstasyonu 'Yönetimi. Mali onaylı POS ve yeni nesil yazar kasalar (ÖKC) ile mükemmel uyum: Türkiye genelinde yaygın ve mali onay almış olan hemen tüm POS ve yeni nesil yazar kasalar (ÖKC) ile entegre çalışabilme özelliğine sahip. Marka bağımsız entegrasyon yeteneğiyle Mikro Yazılım Perakende, teknik altyapısı uygun olan POS cihazları ve PC POS çözümü yardımıyla satışları da anlık olarak takip edebilme imkânı sunuyor. Bu sayede stok, cari ve muhasebe verileri gün sonunu beklenmeden elde edilebiliyor. Perakende ile entegre olabilen diğer cihazlar: Sistem terazileri, barkod yazıcı ve okuyucuları, kiosklar, elektronik raf etiket sistemleri vb. Online Satışta e-Dünya: Perakende, elektronik platformda, işletmeler arası e-ticaret (B2B) ve firmadan müşteriye yönelik e-ticaret (B2C) her türlü iş yapış biçimini destekleyecek şekilde tasarlandı. Bu sayede nihai müşterilere internet ortamından satış (online satış) yapabilmek için her türlü geliştirme kolayca yapılabiliyor. Şirketler, perakende ile mağazalar arasında iletişim kurabilme, anlık stok bilgisi tutulabilirler, ürün bilgisi gönderebilirler, sipariş alabilme, satış ve tahsilat işlemlerini takip edebilme şansına kavuşuyor.

Kullanıcı Dostu ve Kişiselleştirilebilir Ekranlar: Kullanıcı deneyimi açısından ele alınarak geliştirilen RETAIL klasik menfiye ek olarak geliştirilen yeni nesil MetroStyle ekran seçeneği, kullanıcılara sık kullandıkları menüleri kendi masa üstlerinde toplayabilirler ve işlemlerini pratik şekilde gerçekleştirebilme olanağı sunuyor. Birden fazla yabancı dili destekleyen ve işlemleri farklı döviz cinsleriyle takip edebilmeye imkân veren RETAİL ithalat ve ihracat yapan işletmelere, uluslararası kurallara uygun dokümantasyon hazırlıyor ve dövizle alınıp satılan ürünlerde ya da endasyonal ekonomi şartlarında alternatif finans kontrolü sağlıyor. Geliştirmeye Açık Bir Platform: Windows ortamında geliştirilen RETAIL» kullanıcılarına birçok ayrıcalıklı işlemi kolaylıkla yapabilme esnekliğini sunuyor. Raporların kullanıcı tarafından geliştirilebilmesi, gerektiği durumlarda farklı veri tabanlarıyla birleştirilebilmesi, örnek ve gelişmiş sorgular yardımıyla kullanıcıların kendi analiz küplerini oluşturmasına olanak tanır.

Akaryakıt İstasyonlarına Özel Modül: RETAIL, 7/24 hizmet veren akaryakıt istasyonlarına özel fonksiyonları da barındırıyor. Pompadan istasyon marketine, satın alma süreçlerinden muhasebeye kadar istasyonların tüm operasyonlarının yönetilebildiği Retail, aynı zamanda vardiya hesapları, market otomasyonu, kredi kartlı ve veresiye satışlar gibi özellikler içeriyor. RETAİL akaryakıt modülü sayesinde iş akışlarınızı; akaryakıt satışları, market satışları, bakım ve servis, satın alma, finans ve muhasebe başlıkları altında kategorilendirmeniz mümkün. Mikro Yazılım Perakende Ürünleri Eğitimi İstanbul Sheraton Grand Alaşehir Hotel'de müşterilere internet ortamından satış (online düzenlenen eğitime, Mikro Yazılım'ın tüm satış) yapabilmek için her türlü geliştirme kolay Türkiye çapında hizmet veren iş ortaklaları yapılabiliyor. Şirketler, perakende ile mağazalarından, 100 kişinin üzerinde teknik ekipler arasında iletişim kurabilme, anlık stok bilgisi katıldı. Mikro Yazılım Teknik Destek Depart- tutulabilirler, ürün bilgisi gönderebilirler, sipariş anı tarafından 4 kişilik uzman kadro ile 2 tam alabilme, satış ve tahsilat işlemlerini takip edebilen gün olarak verilen eğitim müfredatı kapsamında, bilme şansına kavuşuyor, özellikle Mikro Yazılım'ın yeni nesil yazar kasalarla ilgili güncel ürün ve çözümleri teknik olarak Kullanıcı Dostu ve Kişiselleştirilebilir Ekranlar: katılımcılara uygulamalı olarak anlatıldı. Mikro Kullanıcı deneyimi açısından ele alınarak geliştirilen Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Tomuş RETAIL ile klasik menfiye ek olarak geliştirilen muş, firmanın perakende sektöründe de lider yeni nesil MetroStyle ekran seçeneği, kullanıcılara oyunculardan biri olduğuna dikkat çekerek, ürün sık kullandıkları menüleri kendi masa üstlerinde odaklı eğitimlerinin yoğun ilgi gördüğünü belirt- toplayabilirler ve işlemlerini pratik şekilde gerçekti Tomuş, ilerleyen dönemde diğer ürün gruplaştırabilme olanağı sunuyor.

 

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın