Mikro Yazılım Perakende Ürünleri Eğitimi Yoğun ilgi Gördü

Türkiye'nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, Perakende sektörüne yönelik ürün ve çözümlerini 3-4 Kasım tarihlerinde İş Ortaklarına yönelik düzenlediği bir eğitimle kapsamlı olarak anlattı. İstanbul Sheraton Grand Ataşelıir I-lotel'de düzenlenen eğitime, Mikro Yazılımın tüm Türkiye çapında hizmet veren İş Ortaklarından, 100 kişinin üzerinde teknik ekip katılım gösterdi.

Mikro Yazılım Teknik Destek Departmanı tarafından 4 kişilik uzman kadro ile 2 tam gün olarak verilen eğitim müfredatı kapsamında, özellikle Mikro Yazılım'ın yeni nesil yazarkasalarla ilgili güncel ürün ve çözümleri teknik olarak katılımcılara uygulamalı olarak anlatıldı. Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan TOMIIŞ, firmanın Perakende sektöründe de lider oyunculardan biri olduğuna dikkat çekerek, ürün odaklı eğitimlerinin yoğun ilgi gördüğünü belirtti. TOMUŞ, ilerleyen dönemde diğer ürün gruplarına yönelik eğitimlere de devam edeceklerini açıkladı.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın