Mikro Yazılım, Ticimax İle İşbirliği Yaptı | Mikro Yazılım

Mikro Yazılım, "Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası" konsepti çerçevesinde kendi ürünlerini kullanan ve büyümek isteyen şirketlere e-ticaret fırsatı ile büyüme desteği sunuyor. Bu kapsamda Mikro Yazılım ve e-ticaret sektörünün önde gelen şirketlerinden Ticimax işbirliği ile Mikro Yazılım kullanıcılarına özel oluşturulan e-ticaret paketinin yıllık fiyatı KDV dahil 1.800 TL olarak açıklandı. Mikro Yazılım kullanan şirketler, Ticimax işbirliği kapsamında kendilerine sunulan avantajlı e-ticaret paketi sayesinde, kolayca e-ticaret sitelerini açıp satışa başlayabilecek.

Mikro Yazılım ve Ticimax'lı e-ticaret'in Mikro Yazılım kullanıcılarına sunduğu avantajlara bakıldığında, firmalar; 1 günde e-ticaret sitesi açıp satışlara başlayabildiği gibi, bulut e-ticaret altyapısının gücü ile güncel ve güvenli e-ticaret sitesine sahip olabiliyorlar. E-ticaret sitesine sınırsız ürün, kategori ve içerik ekleyebilecek olan şirketler, farklı pazarlama araçlarıyla satışlarını artırabilecek.

Gelişmiş SEO uygulaması sayesinde arama motorlarında üst sıralara çıkabilecek şirketlerde, sosyal medya entegrasyonları ve üye olmadan alışveriş olanağı ile hızla sipariş alınabiliyor. Şirketler kendi üye ve bayilerine özel indirim sunabilme olanağına sahip olurken, tüm cihazlara göre kendini boyutlandıran responsive temalarla, mobil ziyaretlerini satışa döndürebiliyorlar, 7/24 teknik destek ve acil yardım hattını Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Tomuş arayarak yardım alınabileceği gibi, ayrıca ücretsiz paket eğitimlerine katılarak Ticimax'ın yüzlerce modülünü daha aktif kullanabilme olanağı da var.

Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Tomuş, söz konusu işbirliği ile ilgili şu bilgileri verdi: "Marka vaadimiz 'Mikro Yazılım: Büyümek isteyen her şirkete lazım.' Bu kapsamda, bir yazılım firmasından daha fazlası olarak konumlanarak, kullanıcılarımıza yönelik avantajlar dünyası yarattık. Bu avantajlar dünyası, yazılım olarak sunduğumuz çözüm ve hizmetlere katma değer sağlayarak, büyümek isteyen şirketlerin önünü açan her türlü avantaj ve fırsatı müşterilerimize sunuyor. Bu şekilde kendi ürün ve hizmetlerimizi müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirirken, büyümek isteyen şirketlerin de önünü açıp ekonominin gelişmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz."

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın