Millenicom kurumsal segmente yönelik iş birlikleriyle büyümeye devam ediyor

Kurulduğu 2004 yılından bu yana alternatif Telekom sektörünün öncülüğünü yapan Millenicom, fiyat avantajlı ve kaliteli internet, sabit ses ve bulut çözümleri ile kullanıcılarını dünyaya bağlıyor. 2016 yılından bu yana EWE Turkey Holding çatısı altında çalışmalarına devam eden Millenicom, kurumsal segmentlete yönelik yaptığı işbirlikleriyle de büyümeye ve fark yaratmaya devam ediyor.

Kurumsal segmente yönelik güçlü işbirlikleri ile daha fazla kişiyi Millenicom'un avantajlı dünyası ile buluşturmanın yanı sıra iş ortaklarına da fayda sağlamayı amaçladıklarını belirten Millenicom Genel Müdürü Meltem Şahin; "Hem iş ortaklarımıza hem de müşterilerimize değer katmak için işbirliklerimize hızla devam ediyoruz. İletişim ihtiyaçlarını zorunluluk olmaktan çıkartarak, maliyet avantajı ile işletmelere değer katan yan faydalar sağlıyoruz. Son dönemde Mikro Yazılım, BESOB, Ticket Restaurant (Edenred), ve ve D-Smart gibi güçlü kurumlar ile yaptığımız ortak çalışmalarla; gerek müşterilerimize, gerekse iş ortaklarımıza fayda sağlayacak birçok kampanya ve projeye imza attık. Güçlü iş ortaklarımız ile geleceği birlikte şekillendireceğiz" diyor.

İşte Millenicom'un şu anda aktif olan iş birlikleri;

Mikro Yazılım

Mikro Yazılım - Millenicom işbirliğine özel sunulan kampanya kapsamında Mikro Yazılım'ın Türkiye genelindeki 300'ü aşkın bayisi ve Tüm Türkiye'de bulunan 100.000'den fazla KOBİ müşterisine, Millenicom'un sınırsız, kotasız, alt yapılarının desteklediği en yüksek hızda interneti ayda sadece 29,99TL'ye sunan Dost İnternet Paketi'nden 1 ay boyunca ücretsiz olarak faydalanabilecek.

BESOB

Millenicom - BESOB İşbirliği kapsamında Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği'ne kayıtlı 104 oda ve bu odalara kayıtlı 67.000 üyeye EWE Holding Türkiye'ye bağlı tüm grup şirketleri ve Millenicom tarafından imtiyazlı teklifler sunuluyor. Millenicom Bursa'daki tüm esnaflara "BESOB Aidat Desteği" veya "3 Ay Bedava Ses ve İnternet" hizmeti ile çok avantajlı teklifler sunuyor.

Ticket Restaurant (Edenred)

Millenicom, Türkiye'de 1,5 milyonu aşkın çalışana yemek kartı, akaryakıt kartı, hediye kuponu gibi çözümler sunan Edenred ile yeni bir kampanyaya imza attı. 31 Aralık 2017 tarihine kadar sürecek kampanya boyunca, işletmeler iletişim ihtiyaçlarını Millenicom'a taşıdıklarında hem perakende sektörüne özel olarak hazırlanmış santral hizmeti olan Bulut Perakende'den hem de Millenicom'um ses ve internet hizmetlerinden "3 Ay Bedava" avantajı ile faydalanabilecekler..

D-Smart

Millenicom, kurumsal müşterileri için D-Smart ile bir ortak kampanyaya imza attı. Kampanya kapsamında D-Smart'a abone olan Millenicom kurumsal müşterileri, filmden diziye, belgeselden spora, çocuktan eğlenceye tüm D-Smart kanallarını Millenicom'a özel fiyatlar ve tüm kanallardan 6 ay ücretsiz keyif fırsatıyla izleyebilecek.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın