Perakende Sektörüne Markalardan Bağımsız Çözümler | Mikro Yazılım

Retail, 7/24 hizmet veren akaryakıt istasyonlarına özel fonksiyonları da barındırıyor. Pompadan istasyon marketine, satın alma süreçlerinden muhasebeye kadar istasyonların tüm operasyonlarının yönetilebildiği Retail, aynı zamanda vardiya hesapları, market otomasyonu, kredi kartlı ve veresiye satışlar gibi özellikler içeriyor. Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Tomuş perakende çözüm platformu Retail ile işletmelerin tüm ihtiyaçlarının tek bir otomasyon sistemiyle karşılanmasını sağladıklarını söyledi Perakende alanında yapılan araştırmalar ve uluslararası anketler, online satış kanalları ile fiziksel mağazacılık arasındaki rekabetin daha da yoğunlaşacağını gösteriyor. Rastgele müşteri yerine sadık müşteri, tedarikçi yerine iş ortağı, raftaki mal yerine performansı ölçülebilir ürün gibi kavramların ön plana çıktığı perakende sektöründe işletmelerin, farklı süreçlerini tek bir sistem altında toplaması, yönetmesi ve analiz etmesi gerekiyor. Bunun yolu da çözüm platformundan geçiyor. % 100 YERLİ SERMAYE İLE KURULDU Perakende sektörüne çözüm platformu sağlayan şirketler arasında yüzde 100 yerli sermaye ile 1988 yılında kurulan Mikro Yazılım da yer alıyor.

Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Tomuş, perakende sektörüne marka bağımsız çözümler sunduklarını, ortaya koydukları perakende çözüm platformuyla, isletmelerin tüm ihtiyaçlarının tek bir otomasyon sistemi ile karşılanmasını sağladıklarını söyledi. Tomuş, Stok Yönetimi, Hizmet ve Masraf Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Satış Yönetimi, Finans Yönetimi, Karar Destek Sistemi, Mağaza/Market Yönetimi, Promosyon Yönetimi ve Akaryakıt istasyonu Yönetimi çözümleri sunduklarını vurguladı. Tomuş "Hemen hemen tüm POS ve yeni nesil yazarkasalar (ÖKC) ile entegre çalışabilme özelliğine sahip, marka bağımsız entegrasyon yeteneğiyle Mikro Yazılım Retail, teknik altyapısı uygun olan POS cihazları ve PC POS çözümü yardımıyla satışları da anlık olarak takip edebilme imkânı sunuyor. Bu sayede stok, cari ve muhasebe verileri gün sonunu beklenmeden elde edilebiliyor" dedi. Tomuş, Retail ile sistem terazileri, barkod yazıcı ve okuyucuları, kiosklar, elektronik raf etiket sistemlerinin de entegre olabildiğine vurgu yaptı.

¦Ih YENİ NESİL EKRAN SEÇENEĞİ VAR Retail'ın elektronik platformda, işletmeler arası e-ticaret (B2B) ve firmadan müşteriye yönelik e-ticaret (B2C) gibi her türlü iş yapış biçimini destekleyecek şekilde tasarlandığını kaydeden Tomuş şöyle konuştu: "Bu sayede nihai müşterilere internet ortamından satış (online satış) yapabilmek için her türlü geliştirme kolayca yapılabiliyor. Şirketler, Retail ile mağazalar arasında iletişim kurabilme, anlık stok bilgisi tutulabilme, ürün bilgisi gönderebilme, sipariş alabilme, satış ve tahsilat işlemlerini takip edebilme şansına kavuşuyor." Retail'de klasik mönüye ek olarak geliştirilen yeni nesil MetroStyle ekran seçeneği de bulunduğunu kaydeden Tomuş "Birden fazla yabancı dili destekleyen ve işlemleri farklı döviz cinslerıyle takip edebilmeye imkân veren Retail, ithalat ve ihracat yapan işletmelere, uluslararası kurallara uygun dokümantasyon hazırlıyor ve dövizle alınıp satılan ürünlerde ya da enflasyonist ekonomi şartlarında alternatif finans kontrolü sağlıyor" diye konuştu. Perakende sektörüne Wf markalardan bağımsız çözümler sunuyoruz' Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Tomuş perakende çözüm platformu Retail ile işletmelerin tüm ihtiyaçlarının tek bir otomasyon sistemiyle karşılanmasını sağladıklarını söyledi Perakende alanında yapılan araştırmalar ve uluslararası anketler, online satış kanalları ile fiziksel mağazacılık arasındaki rekabetin daha da yoğunlaşacağını gösteriyor.

Rastgele müşteri yerine sadık müşteri, tedarikçi yerine iş ortağı, raftaki mal yerine performansı ölçülebilir ürün gibi kavramların ön plana çıktığı perakende sektöründe işletmelerin, farklı süreçlerini tek bir sistem altında toplaması, yönetmesi ve analiz etmesi gerekiyor. Bunun yolu da çözüm platformundan geçiyor. % 100 YERLİ SERMAYE İLE KURULDU Perakende sektörüne çözüm platformu sağlayan şirketler arasında yüzde 100 yerli sermaye ile 1988 yılında kurulan Mikro Yazılım da yer alıyor. Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Tomuş, perakende sektörüne marka bağımsız çözümler sunduklarını, ortaya koydukları perakende çözüm platformuyla, ^ ^ isletmelerin tüm ihtiyaçlarının tek bir l,' i otomasyon sistemi ile karşılanmasını sağladıklarını söyledi. Tomuş, Stok Yönetimi, Hizmet ve Masraf Yönetimi, Satın Alma Yönetimi, Satış Yönetimi, Finans Yönetimi, Karar Destek Sistemi, Mağaza/Market Yönetimi, Promosyon — yi Yönetimi ve * SM Akaryakıt İstasyonu Yönetimi çözümleri sunduklarını vurguladı. Tomuş "Hemen hemen tüm POS ve yeni nesil yazarkasalar (ÖKC) ile entegre çalışabilme özelliğine sahip, marka bağımsız entegrasyon yeteneğiyle Mikro Yazılım Retail, teknik altyapısı uygun olan POS cihazları ve PC POS çözümü yardımıyla satışları da anlık olarak takip edebilme imkânı sunuyor. Bu sayede stok, cari ve muhasebe verileri gün sonunu beklenmeden elde edilebiliyor" dedi. Tomuş, Retail ile sistem terazileri, barkod yazıcı ve okuyucuları, kiosklar, elektronik raf etiket sistemlerinin de entegre olabildiğine vurgu yapt.

YENİ NESİL EKRAN SEÇENEĞİ VAR Retail'ın elektronik platformda, işletmeler arası e-ticaret (B2B) ve firmadan müşteriye yönelik e-ticaret (B2C) gibi her türlü iş yapış biçimini destekleyecek şekilde tasarlandığını kaydeden Tomuş şöyle konuştu: "Bu sayede nihai müşterilere internet ortamından satış (online satış) yapabilmek için her türlü geliştirme kolayca yapılabiliyor. Şirketler, Retail ile mağazalar arasında iletişim kurabilme, anlık stok bilgisi tutulabilme, ürün bilgisi gönderebilme, sipariş alabilme, satış ve tahsilat işlemlerini takip edebilme şansına kavuşuyor." Retail'de klasik mönüye ek olarak geliştirilen yeni nesil MetroStyle ekran seçeneği de bulunduğunu kaydeden Tomuş "Birden fazla yabancı dili destekleyen ve işlemleri farklı döviz cinslerıyle takip edebilmeye imkân veren Retail, ithalat ve ihracat yapan işletmelere, uluslararası kurallara uygun dokümantasyon hazırlıyor ve dövizle alınıp satılan ürünlerde ya da enflasyonist ekonomi şartlarında alternatif finans kontrolü sağlıyor" diye konuştu.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın