Sektörlerden kısa kısa | Mikro Yazılım

Mikro Yazılım'dan, dev eğitim yatırımı Türkiye'nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım,eğitim platformu markası Akademikro'yu baştan aşağı yenileyerek, iş ortaklarına özel platform bağımsız, mobil olarak erişilebilecek verimli ve akS^emiKro Mikro Yazılım danşmanlanna tek bir platform üzerinden kesintisiz ve yüksek standartlarda bir eğitim olanağı sunacak Bir yılı aşkın süre çalışılarak, 20 kişilik bir ekip tarafından geliştirilen projede, halen 1 yıllık da- etkili bir öğrenme süreci ile çok kapsamlı bir eğitim, sınav ve sertifikasyon platformu geliştirdi.

Türkiye'nin lider eöğrenme kurumu Enocta işbirliği ile geliştirilen Akademikro; Mikro Yazılım'ın tüm Türkiye geneline yayılmış 300 iş ortağı bünyesindeki yaklaşık 800 nitelikli bayi çalışanına ve ha geliştirme süreci öngörülüyor. Mikro Yazılım İş Ortaklan eleam.akademikro.com.tr adresine tıklayarak Akademiklü'nun mevcu sınıf içi eğitimlerini destekleyen, etkin, keyif veren ve yenilikçi öğrenme modellerini sunan eğitim platformuna bu adresten ulaşabiliyorlar.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın