Tüm İhtiyaçlara Tek Bir Platform | Mikro Yazılım

Kurumsal ticari iş yazılımları üreticisi Mikro Yazılım, perakende sektörüne marka bağımsız çözümler sunuyor. Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Torauş, ortaya koydukları perakende çözüm platformunun işletmelerin tüm ihtiyaçlarının tek bir otomasyon sistemiyle karşılanmasını sağladığım söyledi. Tomıış, Mikro Yazılım'ııı sunduğu perakendeye yönelik Retail çözümlerini ise, "Stok yönetimi, hizmet ve masraf yönetimi, satııı alma yönetimi, satış yönetimi, finans yönetimi, karar destek sistemi, mağaza/ market yönetimi, promosyon yönetimi, akaryakıt istasyonu yönetimi" şeklinde sıraladı.

Kullanıcı dostu Sundukları çözümlerin mali onaylı POS ve yeni nesil yazarkasalarla uyumlu olduğunu dile getiren Tomuş, Retail çözümleri hakkında şu bilgileri verdi: "Türkiye genelinde yaygın ve mali oııay almış olan hemen tüm POS ve yeni nesil yazarkasaîar ile entegre çalışabilme özelliğine sahip. Marka bağımsız entegrasyon yeteneğiyle Mikro Yazılım Retail, teknik altyapısı uyguıı olan POS cihazları ve PC POS çözümü yardımıyla satışları da anlık olarak takip edebilme imkânı sunuyor. Retail çözümümüzle diğer cihazlar entegre olabiliyor. Retail, elektronik platformda, işletmeler arası e-ticaret ve firmadan müşteriye yönelik e-ticaret gibi her türlü iş yapış biçimini destekleyecek şekilde tasarlandı.

Bu sayede nihai müşterilere internet ortamından satış yapabilmek için her türlü geliştirme kolayca yapılabiliyor. Şirketler, Retail ile mağazalar arasında iletişim kurabilme, aıılık stok bilgisi tutulabilme, ürün bilgisi gönderebilme, sipariş alabilme, satış ve tahsilat işlemlerini takip edebilme şansına kavuşuyor. Kullanıcı dostu ve kişiselleştirilebilir ekranlar. Kullanıcı deneyimi açısından ele alınarak geliştirilen Retail'de klasik meııüye ek olarak geliştirilen yeııi nesil MetroStyle ekran seçeneği, kullanıcılara sık kullandıkları menlileri kendi masa üstlerinde toplayabilme ve işlemlerini pratik şekilde gerçekleştirebilme olanağı sunuyor. Geliştirmeye de açık bir platform. Wiııdows ortamında geliştirilen Retail, kullanıcılarına birçok ayrıcalıklı işlemi kolaylıkla yapabilme esnekliğini sunuyor. Akaryakıt istasyonlarına da özel bir modülü var."

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın