Tüm İhtiyaçları Tek Platformda Karşılıyor | Mikro Yazılım

Kurumsal ticari iş yazılımları üreticisi Mikro Yazılım, perakende sektörüne marka bağımsız çözümler sunuyor. Perakende alanında yapılan araştırmalar ve uluslararası anketler, online satış kanalları ile fiziksel mağazacılık arasındaki rekabetin ileriki dönemde daha da yoğunlaşacağını gösteriyor. Kuşaklar arası geçişle değişen müşteri profili, perakende sektöründeki tüm paydaşların her alanda çok daha öncelikli olması ferekliliğini ortaya oyuyor. Mağazalar, marketler ve dağıtım firmaları, bugüne kadar geleneksel yöntemlerle sürdürdükleri yönetim süreçlerini artık değiştirmek zorunda.

Üstelik sıradan yazılımlar çoğu zaman bu rekabet ortamının gerektirdiği dinamik işletme mantığı açısından yavaş ve yetersiz kalıyor. Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan Toıııuş, ortaya koydukları perakende çözüm platformunun işletmelerin tüm ihtiyaçlarının tek bir otomasyon sistemiyle karşılanmasını sağladığını söyledi. Tomuş, Mikro Yazılım'ın sunduğu perakendeye yönelik Retail çözümlerini ise, "Stok yönetimi, hizmet ve masraf yönetimi, satın alma yönetimi, satış yönetimi, fıııans yönetimi, karar destek sistemi, mağaza/market yönetimi, promosyon yönetimi, akaryakıt istasyonu yönetimi" şeklinde sıraladı.

Diğer cihazla entegrasyon Sundukları çözümlerin mali onaylı POS ve yeni nesil yazarkasalarla uyumlu olduğunu dile getiren Tomuş, Retail çözümleri hakkında şu bilgileri verdi: "Türkiye genelinde yaygın ve mali onay almış olan hemen tüm POS ve yeni nesil yazarkasalar ile entegre çalışabilme özelliğine sahip. Marka bağımsız entegrasyon yeteneğiyle Mikro Yazılım Retail, teknik altyapısı uygun olan POS cihazları ve PC POS çözümü yardımıyla satışları da anlık olarak takip edebilme imkânı sunuyor..

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın