Mikro Yazılım Cenoa | Mikro Yazılım

TYF'nin Borusan Otomotiv sponsorluğunda düzenlediği BMW Bosphorus Sailing Fest, adrenalini yüksek, çatışmalı, karaya oturmalı ama en çok da keyifli anlarıyla geride kaldı. Boğaz trafiğinin kesilmemiş olması ve her zamanki gibi tur teknelerinin umursamazlığı, yarışçılara zor anlar yaşattı. Türkiye Yelken Federasyonu hünerlerini sergileyen uçurtma sörfü teknelerle yarış, oldukça hareketli ve (TYF) tarafından Borusan Oto- (kitesurf) sporcularının gösterisi et- heyecanlı anlara sahne oldu. IRC motiv sponsorluğunda düzenle- kinliğe ayrı bir renk kattı. Kuvvetli lo- genel klasmanda birinciliği Sinan Sünen BMW Bosphorus Sailing Fest, 14 dosta yapılan yarışta, IRC sınıfları mer'in Arçelik-Alize ekibi elde ederMayıs Cumartesi günü İstanbul Bo- Kuruçeşme-Büyükdere-Kuruçeşme ken, Yelken Tutkunlarında ise birinciğazı'nda yapıldı. 48'i IRC. 120'si Yel- rotasında mücadele ederken, Yelken lik. Şükrü Sanus'un Ruffles Farr 25 ken Tutkunları sınıfı olmak üzere Tutkunları ise Büyükdere-Kuruçeşme ekibinin oldu.

Toplam 168 teknenin kayıt verdiği ya- rotasında yelken bastı. Rüzgârın yarış rışta 52 tekne start hattına gelme- boyunca şiddetini kaybetmeyip Bo- TUR TEKNELERİNİN yince. Boğaz'daki mücadele 116 ğaz'ın her noktasında aynı şekilde es- UMURSAMAZLIĞI teknenin katılımıyla gerçekleşti. Geç- mesi, mücadelenin beklenenden hızlı Her ne kadar kayıt sayısı geçen tiğimiz yıllarda Bebek Parkı'nda dü- tamamlanmasını sağladı.

yıla göre fazla olsa da, her yıl olduğu zenlenen kara etkinlikleri bu yıl Yelken yırtan, karaya oturan ve gibi Yelken Tutkunları sınıfından kayıt yapılmadı ama start öncesi Boğaz'da birbirine teğet geçen, hatta dokunan yaptıran birçok tekne yarışmaktan 70 I Yelken Dünyası 116 TEKNE İSTANBUL BOĞAZI'NI RENKLENDİRDİ TYF'nin Borusan Otomotiv sponsorluğunda düzenlediği BMW Bosphorus Sailing Fest, adrenalini yüksek, çatışmalı, karaya oturmalı ama en çok da keyifli anlarıyla geride kaldı. Boğaz trafiğinin kesilmemiş olması ve her zamanki gibi tur teknelerinin umursamazlığı, yarışçılara zor anlar yaşattı. Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) tarafından Borusan Otomotiv sponsorluğunda düzenlenen BMW Bosphorus Sailing Fest, 14 Mayıs Cumartesi günü İstanbul Boğazı'nda yapıldı. 48'i IRC. 120'si Yelken Tutkunları sınıfı olmak üzere toplam 168 teknenin kayıt verdiği yarışta 52 tekne start hattına gelmeyince. Boğaz'daki mücadele 116 teknenin katılımıyla gerçekleşti.

Geçtiğimiz yıllarda Bebek Parkı'nda düzenlenen kara etkinlikleri bu yıl yapılmadı ama start öncesi Boğaz'da 70 I Yelken Dünyası hünerlerini sergileyen uçurtma sörfü (kitesurf) sporcularının gösterisi etkinliğe ayrı bir renk kattı. Kuvvetli lodosta yapılan yarışta, (RC sınıfları Kuruçeşme-Büyükdere-Kuruçeşme rotasında mücadele ederken, Yelken Tutkunları ise Büyükdere-Kuruçeşme rotasında yelken bastı. Rüzgârın yarış boyunca şiddetini kaybetmeyip Boğaz'ın her noktasında aynı şekilde esmesi, mücadelenin beklenenden hızlı tamamlanmasını sağladı. Yelken yırtan, karaya oturan ve birbirine teğet geçen, hatta dokunan teknelerle yarış, oldukça hareketli ve heyecanlı anlara sahne oldu. IRC genel klasmanda birinciliği Sinan Sümer'in Arçelik-Alize ekibi elde ederken, Yelken Tutkunlarfnda ise birincilik. Şükrü Sanus'un Ruffles Farr 25 ekibinin oldu. TUR TEKNELERİNİN UMURSAMAZLIĞI Her ne kadar kayıt sayısı geçen yıla göre fazla olsa da, her yıl olduğu gibi Yelken Tutkunları sınıfından kayıt yaptıran birçok tekne yarışmaktan

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın