Veri Merkezlerinin Başkenti Olma Yolunda Emin Adımlarla

Değişimi benimseyin

Etkinliğin ana sponsoru olan Fujitsu Türkiye'den Servis Direktörü Cengiz Yeker, 'Neden Değişim?' başlıklı sunumuyla, 100 yaşına geri sayımdaki Fujitsu hakkında detayları paylaşırken, kurumsal felsefe, yani 'insan odaklı inovasyonun' önemine dikkat çekti. Türkiye pazarındaki konumları hakkında bilgiler veren Cengiz Yeker, bir gereklilik olarak tanımladığı değişimle ilgili, "Planlı veya plansız olarak, belli bir süre içerisinde, belli bir durumdan başka bir duruma geçme olarak tanımlayabileceğimiz 'değişim' başlığında birçok başlıkta önemli çalışmalar yaptık" dedi.

"KOBİ'lerde Kurumsal Yazılımın Konumlanması ve İş Verimliliği" başlıklı sunumuyla Mikro Yazılım İş Geliştirme Uzmanı Serkan Turpçu, Mikro Yazılım'ı tanıtarak başladığı sunumunda şu bilgileri verdi:
"Tüm Türkiye'ye yayılmış 300 iş ortağı, satış kanalımızın da temeli. Türkiye pazarında ERP kullanım oranına baktığımızda, sadece 400 bin firmanın ERP/ERM sistemleri kullandığı tahmin ediliyor. Mikro Yazılım ürün pozisyonlaması ise büyük ölçekli şirketlerden KOBİ'lere ve küçük boy işletmelere kadar çeşitlilik gösteriyor. Kurumsal, orta boy ve küçük boy işletmelerin her biri için ürünlerimiz var. Mikro Yazılım ERP'nin fonksiyonları tüm kurumsal birimlerde önemli faydaları beraberinde getiriyor."

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın