Yazılım Artık Şirketlerin Her Şeyi | Mikro Yazılım

30 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde bugün Mikro Yazılım, 100 binin üzerinde aktif müşterisi ve geniş bayi ağını da kapsayan 300'den fazla iş ortağına sahip büyük bir ekosistem.

Mikro Yazılım; Türkiye'nin ilk ve öncü kurumsal-ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olarak 1988 yılında kuruldu. Şirket, yaklaşık 30 yıldır şirketlerin, işlerini yönetmelerini, varlıklarını sürdürmelerini ve verimli bir şekilde büyümelerini sağlayacak yazılımlar geliştiriyor. Mikro Yazılım geliştirdiği yazılımlarla, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefliyor. Mikro Yazılım'da geliştirilen yazılımlar bugüne kadar 100 bini aşkın kurumda; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar pek çok sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmiş ve geliştirmiş.

Türkiye'nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini 100 bini aşkın işletme ile buluşturmayı başarmış ve Mikro Yazılım'ın bilgi birikimi, mühendislik çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek müşteri memnuniyet düzeyimizi %90 gibi önemli bir orana ulaştırmış durumda.

Mikro çözümleri

Her ölçekteki işletme için kurumsal ve ticari yazılımlar sağlayan Mikro Yazılım, büyük ve orta ölçekli işletmeler için Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) çözümlerinin yanı sıra; perakende, küçük ve orta ölçekteki işletmeler için, onların ticari yönetimlerini ve muhasebesel ihtiyaçlarını karşılayan kurumsal yazılımlar geliştirir. Mikro Yazılım, gelişme süreci içinde; yüksek nitelikli yönetim bilgi sistemleri, perakende satış yönetim sistemleri ve e-Devlet uygulamaları (e-fatura, e-defter, e-arşiv, e-bordro, e-mutabakat) alanlarında ürettiği markalar ile sektörün öncü yazılım şirketleri arasında yer almıştır.

Mikro Çözümleri 3 Ana Grup Altında Birleşir:

  • Küçük işletmeler için kolay ticari yazılımlar,
  • KOBİ'lere özel ERP, finansal yönetim ve perakende çözümleri
  • Büyük kurumlara özel ERP, üretim takip, finansal yönetim ve perakende çözümleri

Mikro Yazılım'ın sunduğu çözümler genel anlamda; mevzuatı yakından takip etmeleri, modüler ve geliştirilebilir bir yapıda olmaları ve kolay kullanım özellikleriyle bilinir.

e-Mikro Çözümleri

Bu çözümler e-Devlet uygulamalarının başlaması ile hayatımıza girdi. Türkiye'nin en büyük ikinci e-fatura Entegratörü şirketi Mikro Yazılım. Müşterilerine bu alanda uygun maliyetli, farklı bir deneyim sunuyor. Aynı zamanda Türkiye'deki 8 Kayıtlı e-Posta Tedarikçisi firmasından biri. Kayıtlı e-Posta, kurumların yazışmalarının hukuki delil sıfatıyla değerlendirilmesine olanak veren, gönderici ve alıcının gerçek kişi olduklarını ispatlayan bir altyapı. Bu konuda hizmet veren tek kurumsal ticari yazılım geliştirici firma Mikro Yazılım. Bu hizmeti kullanan müşterilerin gönderdikleri fatura, bordro vb. değerli evrakların akıbetleri güvence altına alınıyor. Ayrıca pek çok operasyonel ve legal maliyetten de tasarruf etmelerine olanak sağlanıyor. Bu hizmet, sunulan yazılımlar içerisinden yapıldığından, müşterilere inanılmaz konforlu ve güvenli bir ortam sunuyor. Bir de bu çözümler dışında işbirlikleriyle yaratılan Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası var.

Mikro Asistan nedir? Çalışma sistemi nasıldır?

Geçmişte, "Web Üyelik Hizmeti" adı altında kullanıcılarına sunulan telefon destek, arşiv güncelleme ve e-posta ile destek hizmeti, "MİKRO ASİSTAN" adıyla markalaştı. Mikro Asistan ile MİKRO YAZILIM ürünlerini kullanırken ihtiyaç duyulacak her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşabilir, arzu edilirse daha detaylı kullanımlar için rehberlik hizmeti alınabilir. Ayrıca firmanıza özel izleme kaydı açılarak, verilen tüm hizmetler raporlanabilir.

Neleri İçerir?

Mikro Asistan 3 ayrı paketten oluşuyor;

Mikro Asistan Çağrı Destek: Mikro'dan telefon desteği ve e posta hizmeti alabilmeyi sağlar.

Mikro Asistan Mevzuat: Sadece mevzuat güncellemelerini ve yeni minör arşiv güncellemelerini içerir.

Mikro Asistan Plus: Her iki hizmeti de kapsayan full pakettir.

Temelde pazar Küçük, Orta ve Büyük olarak 3 farklı parçada inceleniyor. Her segmentin beklentisi birbirinden çok farklı. Her segment, kendi dünyası içerisinde yaşamını kontrol altında tutmak ve bir sonraki seviyeye çıkmasına olanak veren çözümler bekliyor.

Bir de buna ek olarak son 5 senedir bulut bilişimle birlikte, StartUp olarak adlandırılan yeni bir müşteri segmenti oluştu. Geleneksel şirketlerin anlaması çok zor olan çok özel bir segment Start-Up'lar. Her ne kadar küçük işletmelerle kesişim kümeleri olsa da, iş yapış biçimi ve beklentisi anlamında klasik işletmelerden çok farklılar. Son 2 yıldır, Start-Up'ların beklentilerini karşılayacak çözüm ve yaklaşımlar oluşturulmaya çalışılıyor.

Mikro Yazılım; tüm bunların hepsini bir araya kattığımızda 50'nin üzerinde farklı çözümle müşterilerine hizmet sunuyor.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın