Mikro Yazılım İle Her Şey Şimdi Başlıyor - Forbes Türkiye Ek

Mikro Yazılım İle Her Şey Şimdi Başlıyor

Yazılım sektörünün değerli firmalarından Mikro Yazılım"ın Genel Müdürü Alpaslan Tomuş, kurumsal başarı öykülerini anlattı. %100 yerli sermaye ile kurulan Mikro Yazılım"ın alanında 30 yılı geride bıraktığını ifade eden Alpaslan Tomuş; "30 yıldır şirketlerin işlerini yönetmelerini, varlıklarını sürdürmelerini ve verimli bir şekilde büyümelerini sağlayacak yazılımlar geliştiriyoruz. Geliştirdiğimiz yazılımlar, şirket varlıklarının ve hedef kitlemiz olan KOBİ"lerin en iyi şekilde yönetilmesine ve sağlıklı büyümelerine yardımcı olmayı hedefliyor" mesajını verdi.

Mikro Yazılım"da geliştirilen yerli ve milli yazılımların bugüne kadar 105 bini aşkın kurumda; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar pek çok sektördeki iş yapma biçimlerini önemli ölçüde değiştirdiğini kaydeden Tomuş, şu sözleri kaydetti: "Mikro Yazılım, 300"den fazla iş ortağına sahip büyük bir ekosistemdir. Türkiye"nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini 105 bini aşkın işletme ile buluşturmayı başarmıştır. Mikro Yazılım"ın bilgi birikimi, mühendislik çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımıştır. Bugün geldiğimiz noktada Mikro Yazılım kullanan her 10 müşteriden 9"u Mikro Yazılım kullanmaktan mutlu ve her 10 müşteriden 9"u da Mikro Yazılım"ı başka firmalara tavsiye ediyor."

Mikro Yazılım"ın hedefleri hakkında da bilgi veren Alpaslan Tomuş, açıklamasını şu sözlerle sürdürdü: "30 yıllık geçmişimize baktığımızda bizi rakiplerimizden ayrıştıran en temel farkın, müşterilerimizin sağlıklı bir şekilde büyümelerini sağlamak olarak görüyoruz. Pek çok müşterimiz daha küçükken bizi tercih ediyor. Zaman içerisinde esnek çözümlerimiz sayesinde ticari faaliyetlerini kontrol altına alıyor, sağlıklı şekilde büyüyorlar. Bu noktadan hareketle de: "Mikro Yazılım: Büyümek isteyen her şirkete lazım" diyoruz. Mikro Yazılım olarak önümüzdeki dönemde de küçük ölçekli şirketleri ve KOBİ"leri büyütmeye yönelik stratejimizi, yenilikçi ürün ve çözümler, katma değerli servislerle desteklemeyi planlıyoruz. Özellikle bulut tarafında Start-up firmalara yönelik geliştirdiğimiz MikroX adlı ürünümüzü çok yakın zaman bir zaman diliminde müşterilerimizle de buluşturacağız."

Forbes Türkiye Ek

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın