Mikro Yazılım İle Koş, Sıçra ve Uç! - Hizmetix Dergisi

Hizmetix Dergisi

MİKRO YAZILIM, YENİ ÜRÜN GAMINI İŞ ORTAKLARIYLA BULUŞTURDU. İZMİR ÇEŞME'DEKİ TOPLANTIDA DETAYLARIYLA ANLATILAN ÜRÜN GRUPLARI ŞÖYLE: MİKRO RUN - BÜYÜMEK İÇİN KOŞ, MİKRO jUMP - YÜKSELMEK İÇİN SIÇRA, MİKRO FLY - EN BÜYÜK OLMAK İÇİN UÇ..

Türkiye'nin önde gelen köklü, kurumsal ticari yazılım firmalarından Mikro Yazılım, 30 yıllık deneyimiyle geliştirdiği yeni ürün gamını Türkiye ve Azerbaycan'da hizmet veren 300'ün üzerindeki iş ortağına tanıttı, İzmir Çeşme Sheraton Hotel'de gerçekleştirilen 3 günlük lansman toplantısına, Türkiye ve Azerbaycan'dan yaklaşık 400 kişilik bir katılım gerçekleşti. "Mikro Yazılım ile Her Şey Şimdi Başlıyor!" mottosuyla düzenlenen toplantıda küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin gelecekteki ihtiyaçlarını da göz önüne alarak tasarlanan 3 ürün gamı (Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly) detaylarıyla anlatıldı. Haber sunucusu Başak Şengül'ün sunduğu toplantının açılış konuşmasını Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan Tomuş yaptı. 

 Haberin kaynağı için tıklayınız.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın