Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürünlerimizi geliştiriyoruz. - Hürriyet

Hürriyet Gazetesi

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda ürünlerimizi geliştiriyoruz Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan Tomuş: "Türkiye'nin en büyük Özel Entegratörleri arasında yer almaktayız." Mikro Yazılım olarak e-dönüşüm uygulamaları konusunda ne gibi çalışmalarınız bulunduğunu anlatabilir misiniz? Mikro Yazılım olarak 2010'lu yılların başında Türkiye gündemine giren e-Dönüşüm başlığı ile birlikte 2013 yılında Özel Entegratör olarak hizmet vermeye başladık. Bugün geldiğimiz noktada, Türkiye'nin en büyük Özel Entegratörleri arasında yer almaktayız. GÎB ile etkileşimli çalışan e-Dönüşüm ürünlerimize ek olarak; e-Mutabakat, e-Bordro ve Bilgi Teknolojileri Kurumu (BTK) standartlarına tam uyumlu olarak çalışan Mikro KEP (Kayıtlı Elektronik Posta) de ürün gamımızda yer almaktadır (wwwmikrokep.com.tr).
e-Mikro ürünleri nelerdir?
e-Fatura / e-Arşiv / e-Defter / e-Bordro /e-Mutabakat / Mikro KEP / e-İrsaliye e-Müstahsil Makbuzu / e-Serbest Meslek Makbuzu
Mikro Yazılım'ın e-dönüşüm konusunda geleceğe dönük çalışmaları hakkında bilgi alabilir miyiz?
Hizmet kapsamının genişlemesiyle, 76 bin e-Fatura mükellefinin henüz e-Arşiv Fatura kullanmayan 61 bini e-Arşiv Fatura kullanmaya başlayacak, tamamı e-İrsaliye kullanmaya başlayacak. Ciro sınırındaki değişiklikle birlikte, yaklaşık 70 bin yeni e-Fatura, e-Arşiv, e-İrsaliye mükellefi gelecek. Mikro Yazılım olarak biz e-Mikro markamız ile tüm bu senaryolara hazırlıklıyız. e-Dönüşüm markamız olan e-Mikro hizmetlerimize hem altyapı hem istihdam olarak önemli yatırımlar gerçekleştirdik. E-Dönüşüm hizmetlerini, çekirdek işimiz olan kurumsal ve ticari yazılımın organik bir parçası olarak görmekteyiz. Bu anlamda e-Dönüşüm alanındaki senaryolara hazırlıklıyız. Sektörün ve firmaların ihtiyaçları doğrultusunda yeni ürünler ve bu ürünler ile bütünleşmiş katma değerli servisleri uygulamaya koymayı planlamaktayız.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın