E-Mikro Markamızla İddialıyız - Ekovitrin

Ekovitrin Dergisi

76 bin e-Fatura mükellefinin henüz e-Arşiv Fatura kullanmayan 61 bini e-Arşiv Fatura, tamamı ise e-İrsaliye kullanmaya başlayacak. Mikro Yazılım olarak biz e-Mikro markamız ile tüm bu senaryolara hazırlıklıyız" diyor. Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan Tomuş geniş müşteri portföyü ve ürün yelpazesine sahip olan Mikro Yazılım, kurulduğu 1988 yılından bu yana kurumsal ticari yazılım alanında en hızlı büyüyen şirketlerden birisi oldu. Ürünleri; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektörde iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmeyi başaran Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini Türkiye'de ve Türkiye sınırlarının ötesinde 105 bini aşkın işletmeyle buluşturmayı başardı. Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan Tomuş, e-Fatura konusunda sundukları çözümleri ve hedeflerini Ekovitrin'e anlattı.  
Kurumsal firmalara sunduğunuz hizmet ve çözümlerden kısaca bahseder misiniz? Türkiye'de yerli kurumsal yazılımların yeni yeni konuşulduğu bir dönemde; 1988 yılında kurulan Mikro Yazılım, o günden bu yana kurumsal ticari yazılım alanında ülkemizin en hızlı büyüyen şirketlerinden bir tanesi olmayı başardı. Bu alandaki en geniş ürün yelpazesine ve müşteri portföyüne sahip yazılım şirketlerinden biri olan Mikro Yazılım tarafından geliştirilen kapsamlı ve fonksiyonel yazılımlar, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefliyor. Mikro Yazılım'da üretilen yazılımlar bugüne kadar; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmeyi başaran ürünler olarak ön plana çıktı. Türkiye'nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerim Türkiye'de ve Türkiye sınırlarının ötesinde 105 bini aşkın işletmeyle buluşturmayı başardı. Mikro Yazılım'm bilgi birikimi, mühendislik çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek, müşteri memnuniyetini yüzde 90 gibi önemli bir orana taşıdı. Mikro Yazılım ürünleri, bugün Türkiye dışında Azerbaycan, Rusya, Bulgaristan ve Arap ülkelerinde de pek çok işletme tarafından kullanılan uluslararası değer görmüş yazılımlar kategorisinde yer alıyor.
Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly ve MikroX Mikro Run- Büyümek İçin Koş: Esnaf, serbest meslek sahibi ve küçük işletmelerin ihtiyaçları için özel olarak tasarlandı. Mikro Jump- Yükselmek İçin Sıçra: Türkiye ekonomisinin lokomotifi KOBİ'leri büyütmek için geliştirildi. Mikro Fly- En Büyük Olmak için Uç: Üreticilere ve büyük işletmelere özel kurumsal yazılım.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın