Güç Birliğine Giden Mikro Yazılım ve Zirve Yazılım'da Yeni Atamalar - ICT Media

ICT Media Eylül

Güç birliğine giden Mikro Yazılım ile Zirve Yazılım'da yeni atamalar Türkiye'nin önde gelen iki kurumsal ve ticari yazılım firması Mikro Yazılım ve Zirve Yazılım geçtiğimiz Aralık ayında aynı çatı altında güç birliğine gitmişti. Güç birliği, kısa zamanda iki şirketin de ilgili departmanlarını ortak olarak yönetecek yeni atamalar ile pekişti. Bu kapsamda; Mikro Yazılım ve Zirve Yazılım Finans ve İnsan Kaynakları tarafında iki önemli isim Ağustos ayında yeni görevlerine başladılar. Finans tarafında Mikro Yazılım ve Zirve Yazılım CFO'su olarak Müge Öküç atanırken, yine iki şirketin ortak İnsan Kaynakları Grup Müdürü olarak Gökçe Yargan göreve getirildi. CFO Müge Öküç kimdir? İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İngilizce İktisat Bölümü mezunu olan Müge öküç, kariyerine ilk olarak Deloitte Türkiye'de adım attı. Deloitte Kurumsal Finans'ta çeşitli sektörlerde, birçok birleşme ve satın alma sürecinde Finansal Danışman olarak çalıştı. Müdür Yardımcısı olarak Deloitte'tan ayrıldıktan sonra, son olarak Arçelik'te Birleşmeler ve Yeni Yatırımlardan Sorumlu Finansal Projeler ekibinde görev yaptı.
İK Grup Müdürü Gökçe Yargan Kimdir? İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümü mezunu olan Gökçe Yargan, kariyerine Adecco Danışmanlık'ta stajyer olarak başladı ve hemen arkasından Ford Otosan'da İK Proje Asistanı oldu. Sırasıyla, Telcan Galvaniz, SÜTAŞ, Sabancı Holding, Yıldız Holding ve Vodafone'da İK alanında görevlerde bulundu. Mikro Yazılım ve Zirve Yazılım'ın İK Grup Müdürü olarak atanmadan hemen önce Koton'da İK Müdürü olarak çalışıyordu. KOBİ çözümleri ile sektörde ön plana çıkan ve "Büyümek isteyen her şirkete lazım." mottosu ile büyümeyi hedefleyen tüm şirketlere kapsamlı ve fonksiyonel ticari yazılımlar sunan Mikro Yazılım ile özellikle Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve KOBİ'lere sunduğu çözümler ile tanınan Zirve Yazılım'ın aynı bünyede faaliyet gösteriyor olması, Türkiye'deki ticari yazılım için ciddi bir güç birliği anlamına geliyor.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın