Mikro Yazılım: Büyümek İsteyen Her Şirkete Lazım - Hizmetix

Hizmetix

Mikro Yazılım olarak geliştirdiğiniz yazılımlarla özellikle KOBÎ'ler için ne tür çözümler üretiyorsunuz?
Özellikle KOBl'lere odaklanan ticari yazılım ürünleri ile büyümek isteyen şirketleri dijitalleştirerek, hem ulusal hem de uluslararası rekabette ellerini güçlendiriyoruz. Mikro Yazılım mühendisleri, şirketlerin var olan işlerini en üst düzeyde yönetecek ve sağlıklı büyümelerini sağlayacak nitelikte kurumsal ve ticari yazılımlar geliştiriyorlar. Buna ek olarak, yine şirketlere e-Devlet uyumlu e-Dönüşüm hizmetleri vermektedir. Mikro Yazılım'm e-Dönüşüm hizmetleri e-Mikro markası altında toplanmıştır. Bugün geldiğimiz noktada kayıtlı 105 bin kurumsal müşteri sayısı ve tüm Türkiye'ye yayılmış 300'den fazla satış ve destek ağımız var. Mikro Yazılım kullanan şirketlere baktığımızda, daha çok küçükken Mikro Yazılım alıp yıllar içinde Mikro Yazılım mühendislerinin geliştirdiği esnek ve fonksiyonel çözümlerle birlikte büyüdüklerini gördük. Müşteri profilimizin ağırlıklı kısmını KOBl'ler oluşturuyor.
Mikro Yazılım'ın marka altı sloganı bu durumun ve Mikro Yazılım'm şirketlere taahhüdünün en doğru ifade şeklidir: "Mikro Yazılım: Büyümek isteyen her şirkete lazım." Geliştirdiğiniz yerli ve milli yazılımlarla özellikle hangi sektörlere hitap ediyorsunuz?
Her ölçekteki ve sektördeki işletmeler için kurumsal ve ticari yazılımlar sağlıyoruz. Yeni geliştirdiğimiz ürünlerle firmaların şu anki ve gelecekteki ihtiyaçlarına tam uyumlu programlar sunuyoruz. Büyümek isteyen firmalar, Mikro Run ile ticari iş süreçlerinizi herhangi bir gecikme yaşamadan kolaylıkla yönetebilirler. Esnaf, serbest meslek sahibi ve küçük ölçekli işletmelerin ihtiyacına tam uyan çözümler sunan, her sektöre adapte olabilen Mikro Run sayesinde kullanılmayacak özellikler için para ödeme devri de sona eriyor.
Mikro Yazılım'ı yazılım sektöründe faaliyet gösteren diğer firmalardan ayıran ve farklı kılan özellikler nelerdir?
30 yıllık geçmişimize baktığımızda bizi rakiplerimizden ayrıştıran en temel farkın, müşterilerimizin sağlıklı bir şekilde büyümelerini sağlamak olarak görüyoruz. Pek çok müşterimiz daha küçükken bizi tere ili ediyor. Zaman içerisinde esnek çözümlerimiz sayesinde ticari faaliyetlerini kontrol altına alıyor, sağlıklı şekilde büyüyorlar. Özetle büyümek isteyen şirketlere ve KOBl'lere yenilikçi, esnek, modüler ve katma değerli çözümler sağlıyoruz.
Mikro Yazılım olarak kısa ve uzun vadedeki hedeflerinizi öğrenebilir miyiz?
Ülkemizde ticari yazılım kullanım oranı, maalesef gelişmiş ülkelere oranla çok düşük. Yeni geliştirdiğimiz çözümlerle hali hazırda defter tutarak işletmelerini yönetmeye çalışan firmaların sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürmelerine, bunun ötesinde işlerini büyütmelerine olanak sunan kolay kullanımlı yazılımlar sunacağız. Önümüzdeki dönemde yeni hizmetler ile çeşitlendireceğimiz e-Dönüşüm markamız e-Mikro hizmetleri ile müşterilerimizin e-Dönüşüm'ün nimetlerinden maksimum ve konforlu bir şekilde yararlanmalarını sağlayarak şirketlerini sağlıklı büyütmelerine katkıda bulunmayı planlıyoruz. Mikro Yazılım olarak önümüzdeki dönemde de küçük ölçekli şirketleri ve KOBl'leri büyütmeye yönelik stratejimizi, yenilikçi ürün ve çözümler, katma değerli servislerle desteklemeyi planlıyoruz.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın