Kurumsal ve Ticari Yazılımlara Yatırım Yaparak Verimlilik Arttırılmalı - Kobi Aktüel

Kobi Aktüel


KOBİ'lerin e-Dönüşüm ve dijitalleşme yolculuğunda kurumsal ve ticari yazılımlar önemli bir boşluğu dolduruyor. Bu yazılımlar, İşletme verimliliğini önemli ölçüde arttırarak, doğru verilerin toplanmasını ve strateji üretilmesini saylıyor.
Firmaların, kendi iş süreçlerine en uygun yazılımı seçmek adına, öncelikle kendi iş süreçlerini ve iş süreçleri ile ilgili ihtiyaçları net olarak ortaya koymak durumunda olduklarını belirten Tomuş, Türkiye'nin önde gelen kurumsal ve ticari yazılım şirketlerinden biri olarak, e-Dönüşüm'ü kendi geliştirdiğimiz yazılımların organik bir parçası olarak görüyoruz. e-Dönüşüm hizmetlerimizi e-Mikro markamız altında topladık. Hali hazırda Mikro Yazılım programlarını kullanan kullanıcılar, tek bir tuşla faturalarını çıkış almak yerine e-fatura olarak gönderebiliyorlar ve tüm süreçlerini yine kullandıkları programlar üzerinden yürütebiliyorlar" diyor. Tomuş, ayrıca Mikro Yazılım ın yeni ürün ailesinde yer alan, girişimler, küçük işletme ve esnaf/serbest meslek sahipleri için geliştirdikleri bulut tabanlı MikroX ile de kullanıcılara e-fatura kesme olanağı tanıdıklarını aktarıyor. "Şirketleri dijitalleştirerek, rekabet ortamında ellerini güçlendiriyoruz" Sektörle ilgili değerlendirmede bulunan Tomuş, "Yazılım sektörü tüm dünyada büyük bir atılım yaptı. Endüstri 4.0 ve yapay zekâ, yenilikçi teknoloji devriminin önemli basamakları haline geldi. Akıllı teknolojilerin ve yapay zekânın kısa, orta ve uzun vadede hem günlük hayatımızda hem iş hayatında pek çok radikal değişikliğe neden olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz" diyor. Türkiye'nin önde gelen kurumsal ve ticari yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım'ın, özellikle KOBİ'lere odaklanan kurumsal çözümleri ile büyümek isteyen şirketleri dijitalleştirerek, hem ulusal hem uluslararası rekabet ortamında şirketlerin ellerini güçlendirdiğini vurgulayan Tomuş, "Pek çok müşterimiz daha küçükken bizi tercih ediyor. Zaman içerisinde esnek çözümlerimiz sayesinde ticari faaliyetlerini kontrol altına alıyor, sağlıklı şekilde büyüyor. Mikro Yazılım olarak, önümüzdeki dönemde de küçük ölçekli şirketleri ve KOBİ'leri büyütmeye yönelik stratejimizi, yenilikçi ürün ve çözümler, katma değerli servislerle desteklemeyi planlıyoruz" diyerek sözlerini tamamlıyor. 

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın