Mikro Yazılım ve Garanti Banka'sından Önemli iş Birliği - Call Center Life

Mikro Yazılım ve Garanti Bankası'ndan önemli iş birliği!

Türkiye'nin yazılımı Mikro Yazılım ile Türkiye'de dijital bankacılığın öncülerinden Garanti Bankası; Mikro Yazılım kullanıcılarının işini kolaylaştıran önemli bir iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında kullanıcı firmalar, Mikro Yazılım programlarıyla Garanti İnternet Şubesi işlemlerini gerçekleştirebiliyor.
Mikro Yazılım'ın Mikro Jump ve Mikro Fly programlarını kullanan firmalar, Garanti Bankası Online Toplu Ödeme Servis Entegrasyonu sayesinde artık ödemelerini zaman kaybetmeden gerçekleştirebiliyor. Garanti İnternet Şubesi üzerinden gerçekleştirdikleri toplu havale ve EFT işlemlerini bu programlar üzerinden yaparak takip edebiliyor. Böylelikle Mikro Yazılım kullanıcılarının ödeme evrakları otomatik şekilde oluşurken zamandan ve ek çabadan tasarruf ediliyor.

Mikro Yazılım Garanti Bankası Entegrasyonu Sayesinde Neler Yapılabiliyor?

• Ödemeler tamamlandığında otomatik muhasebeleşir.
• Tek ekrandan EFT ve havale işlemleri tamamlanır.
• Ödeme akıbetlerinin takibi aynı ekran vasıtasıyla yapılır.
• Sisteme tanımlanan tüm hesapların bakiyeleri kullanıcılara özel Mikro Jump ve Mikro Fly ekranlarından görüntülenebilir.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın