Mikro DRIVE ile Verileriniz Tamamen Güvende - Hizmetix

Mikro DRIVE ile Verileriniz Tamamen Güvende

MİKRO YAZILIM GENEL MÜDÜRÜ ALPASLAN TOMUŞ: "ŞİRKETLER, YENİ ÜRÜNÜMÜZ MİKRO DRIVE İLE VERİLERİNİ BULUT ORTAMINDA KOLAYCA YEDEKLEYEBİLECEK VE GÜVENDE İŞ YAPMANIN KONFORUNU YAŞAYACAK."

Kurumsal ve ticari yazılım sektörünün önde gelen köklü firmalarından Mikro Yazılım, yeni ürünü Mikro DRIVE ile şirketlerin verilerini bulut ortamında kolayca yedekleyerek kullanıcılara güvende iş yapmanın konforunu sağlıyor. Mikro DRIVE, özellikle, Mikro Yazılım programlarını kullanan işletmelerin karşılaştıkları disk arızaları ve siber saldırılar gibi nedenlerden dolayı oluşan veri kayıplarının önüne geçmek üzere geliştirildi.

Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan Tomuş, "Programlarımızı kullanan şirketler, Mikro DRIVE ile şirket verilerini otomatik olarak bulut ortamında kolayca yedekleyebilecek, yedeklerini görüntüleyebilecek, yedeklerini hızlı şekilde geri yükleyebilecek ve böylece güvende iş yapmanın konforunu yaşayacak." dedi.

YEDEKLEME İŞLEMLERİ BİLGİSAYARLARI YAVAŞLATMIYOR

Şirketlerin Mikro DRIVE'ın  özel 'dosya yedekleme' seçeneği sayesinde, Mikro Yazılım kullanıcısı olsalar da olmasalar da, elektronik ortamdaki dosyalarını otomatik olarak yedekleyebilme olanağına sahip olacaklarının belirten Tomuş, "Mikro DRIVE'da dosya yedeklendiğinde veri dosyasının boyutu ciddi oranda düşmekte ve ihtiyaç duyulan alan azalarak yedek dosyanın bulut ortamına yüklenmesi hızlanmaktadır." şeklinde konuştu.

Mikro Drive, yedekleme işlemini planlanan zamanda yapabiliyor. Gün içerisinde önemli işlemlerin yapıldığı durumlarda yedekleme için planlaan zamana kadar beklemek yerine çok hızlı çalışan fark yedeği yöntemiyle işlemlerin yapıldığı zaman aralıkları için fark yedeği alınabiliyor. Yedekleme işlemleri arka planda yapıldığından bilgisayarın çalışmasına engel olmuyor ve yavaşlatmıyor.

Mikro Drive, veri dosyaları haricindeki pd£ xls, txt ve jpg uzantılı dosyalarda değişiklik olmadığı sürece tekrar tekrar dosyayı yedeklemiyor ve bu sayede de yedekleme alanı daha verimli bir şekilde kullanılmış oluyor. Güvenlik için, internete yüklenecek her dosya Mikro Drive ile önce şifreleniyor, sonra parçalara ayrılıyor

YAZILIMDA KİRALAMA DÖNEMİNİ BAŞLATIYOR 

Her ölçekte işletmenin ihtiyaçlarını karşılayacak nitelikte kurumsal ve ticari yazılımlar üreten Mikro Yazılım, yazılımda kiralama dönemini başlattı. Esnaf, serbest meslek sahibi ve küçük işletmelere yönelik geliştirilen Mikro Run; KOBİ'lerin işlerini sağlıklı büyütmelerini sağlayan Mikro Jump ve ağırlıklı olarak 50'den fazla çalışana sahip kurumsal, üretim yapan ve çok lokasyonlu firmaların tercih ettiği yeni nesil ERP ürünü Mikro Fly, Türkiye'deki firmaların daha kolay dijital dönüşüm ve e-Dönüşüm süreçlerini tamamlamaları amacıyla satın alma seçeneğinin yanı sıra kiralama modeliyle de pazara sunuldu. Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan Tomuş, "Bugün ülkemizde Dijital Dönüşüm ve e-Dönüşüm'ünü tamamlamak isteyen pek çok firma, ilk yatırım maliyetinden dolayı kurumsal ve ticari yazılım almakta çekimser davranıyor. Mikro Yazılım olarak hem ticari yazılım hem de e-Dönüşüm tarafında hazırladığımız ve kiralama modeliyle firmalara sunduğumuz paketlerle, yazılım sektöründe bir ilki daha hayata geçiriyor ve firmalara uçtan uca sağlıklı büyümelerini sağlayacak önemli bir fırsat sunmuş oluyoruz." dedi.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın