MİKRO YAZILIM YENİ NESİL ERP EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ - Sınırkent Gazetesi

Mikro Yazılım Yeni Nesil Erp Eğitim Semineri Düzenlendi


Kırklareli Üniversitesi 9. Kariyer Günleri etkinlikleri kapsamında Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından "MİKRO Yazılım Muhasebe Uygulamaları" konulu eğitim semineri gerçekleştirildi.

Haber: Arzu Dursun Sosval Bilimler Me slek Yuksekokulu Bilgisayar Laboratuvarı'nda 13.00 15.00 ile 15.30 - 17.30 saatleri arasında iki oturum şeklinde düzenlenen seminere. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bolum Başkanı Dr. Oğr. Üyesi Berna DÖMBEKCİ ÖZÇELİK ile Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bolumu birinci ve ikinci sınıf öğrencileri katıldı.

Mikro Yazılım Eğitim Kurumları Uzmanı İlker BEKDEMİR; Mikro yazılım programının muhasebe derslerinde kullanımına ilişkin detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Sunumda Uzman İlker BEKDEMİR; MİKRO Yazılım programının modül yapısı, işleyişi ve raporlama özelliklerini örneklerle anlatarak, iş hayatında bir yazılım bilmenin ve Mikro'nun yeri ve önemi hakkında bilgiler verdi.

Seminer, soru - cevap kısmının akabinde Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölüm Başkanı Dr. Oğr. Uvesi Berna DÖMBEKCİ ÖZÇELİK'in Mikro Yazılım Eğitim Kurumları Uzmanı İlker BEKDEMİR'e plaket ve teşekkür belgesi takdim edilmesi ile sona erdi.

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın