MİKRO YAZILIM MUHASEBE UYGULAMALARI' KONULU EĞİTİM SEMİNERİ DÜZENLENDİ - ÖNADIM GAZE

MİKRO Yazılım Muhasebe Uygulamaları Konulu Eğitim Semineri Düzenlendi


Üniversitemiz 9. Kariyer Günleri etkinlikleri kapsamında Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından  MİKRO Yazılım Muhasebe Uygulamaları  konulu eğitim semineri gerçekleştirildi.

10 Nisan 2019 Çarşamba günü Sosyal Bilimler Meslek Yuksekokulu Bilgisayar Laboratuvarında 13.00 -15.00 ile 15.30 - 17.30 saatleri arasında iki oturum şeklinde düzenlenen seminere. Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bolum Başkanı Dr. Oğr. Uyesı Berna DÖMBEKÇİ ÖZÇELİK ile Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bolumu birinci ve ikinci sınıf öğrencileri katıldı. Mikro Yazılım Eğitim Kurumlan Uzmanı İlker BEKDEMIR, Mikro yazılım programının muhasebe derslerinde kullanımına ilişkin detaylı bir sunum gerçekleştirdi. Sunumda Uzman İlker BEKDEMİR MİKRO Yazılım programının modül yapısı, işleyişi ve raporlama özelliklerini örneklerle anlatarak, iş hayatında bir yazılım bilmenin ve MİKRO'nun yeri ve önemi hakkında bilgiler verdi. Seminer, soru - cevap kısmının akabinde Muhasebe ve Vergi Uygulamaları Bölüm Başkanı Dr. Oğr. Üyesi Berna DÖMBEKÇİ ÖZÇELİK'in Mikro Yazılım Eğitim Kurumlan Uzmanı İlker BEKDEMİR'e plaket ve teşekkür belgesi takdim edilmesi ile sona erdi. (Kırklareli Üniversitesi)

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın