İŞİNİZDE YENİ BİR DÖNEM: AKADEMİKRO UZMANLIK EĞİTİMLERİ İLE SERTİFİKASYON DÖNEMİ BAŞLIYOR!

İşinizde Yeni Bir Dönem:
Akademikro Uzmanlık Eğitimleri ile Sertifikasyon Dönemi Başlıyor!

Türkiye’nin önde gelen kurumsal ve ticari yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, çok kapsamlı online eğitim platformu Akademikro’da Temel Eğitim Sertifikasyonu’nun ardından Uzmanlık Eğitimleri ile Sertifikasyon Dönemi’ni de hayata geçirdi.

Mikro Yazılım, İş Ortaklarına iş ve kariyer hayatlarında önemli bir fırsat sunmak ve yazılım alanında uzmanlaşmalarını sağlamak amacı ile kasım ayı içerisinde Akademikro Uzmanlık Eğitimleri ve Sertifikasyon Dönemi’ni başlattı.

Bu kapsamda, Mikro Yazılım’ın tüm Türkiye geneline yayılmış 300 İş Ortağı bünyesindeki 800 nitelikli bayi çalışanına ve Mikro Yazılım danışmanlarına tek bir platform üzerinden kesintisiz ve yüksek standartlarda bir uzmanlık eğitim olanağı sunulacak. Çalışan ve danışmanlar açısından, önümüzdeki dönemde iş ve kariyer hayatlarının gelişimine önemli katkı sağlayacak platform, 20 kişilik bir ekip tarafından, 1 yıllık bir süreçte geliştirildi.

Uzmanlık Eğitim Sertifikası Alanları Nelerdir?

 Ön Muhasebe/Finans
 Lojistik/Sevkiyat/Ticaret Yönetimi
 Sistem Yönetimi ve Özelleştirilmiş Raporlama
 İK/Bordro
 Muhasebe
 e-Dönüşüm
 Perakende Çözümler Market/Mağazacılık
 Ürün Yönetimi/Planlama/Sonlu Kapasite
 Maliyet Muhasebesi

Rakamlarla Akademikro Uzmanlık Eğtimileri Sertifikasyon Programı

 Konusunun uzmanları tarafından hazırlanan 4 bin sayfa yeni içerik
 Bini aşkın sınava hazırlık sorusu
 6 bin farklı program veya ilgili konu görseli
 Profesyonel seslendirem
 Mobil platformlardan erişim

Akademikro’nun Önemi Nedir?

 Akademikro sayesinde, Mikro Yazılım’ın 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi, iş ortaklarının ve danışmanlarının yararlanabileceği sistemli bir eğitim içeriğine dönüştürüldü.
 Tüm eğitim içerikleri düzenlenip geliştirilerek, onların denetlenebilir ve takip edilebilir bir yapıya sahip olması sağlandı.
 Akademikro ve Mikro Yazılım İş Ortaklarının sunacağı hizmetin aynı yüksek standartlarda ve kalitede buluşturulması hedeflendi.
 Akademikro, Mikro Yazılım danışmanlarının bilgilerinin resmi ve en güncel haliyle saklandığı bir “kariyer havuzu” olarak görev yapmaktadır.
 Akademikro ile Mikro Yazılım danışmanlarının kişisel gelişimlerine ve kariyerlerine büyük katkı sağlanmıştır.

Mikro Yazılım hakkında

Türkiye’nin ilk ve öncü kurumsal-ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olarak 1988 yılında kurulmuş olan Mikro Yazılım, şirketlerin, işlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümelerini sağlayacak nitelikte yazılımlar geliştirir. Geliştirilen kapsamlı ve fonksiyonel yazılımlar, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefler. Mikro Yazılım’da üretilen yazılımlar bugüne kadar; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmiştir. 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde bugün Mikro Yazılım, geniş bayi ağını da kapsayan toplam 300’den fazla iş ortağına sahip büyük bir ekosistemdir. Türkiye’nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini Türkiye’de ve Türkiye sınırlarının ötesinde toplam 100 bine yakın işletmeyle buluşturmayı başarmıştır. Mikro Yazılım’ın bilgi birikimi, mühendislik çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek, müşteri memnuniyetini %90 gibi önemli bir orana ulaştırmıştır. 2017 tarihi itibarıyla Türkiye’nin en büyük girişim sermayesi şirketi Turkven ve Earlybird Venture Capital, Mikro Yazılım’ın yatırımcısı olmuştur. Daha fazla bilgi için: www.mikro.com.tr


Daha ayrıntılı bilgi için:
0850 225 10 10 


DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın