MİKRO YAZILIM'DAN, DEV EĞİTİM YATIRIMI!

Mikro Yazılım’dan, Dev Eğitim Yatırımı!

Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, eğitim platformu Akademikro’yu baştan aşağı yenileyerek çok kapsamlı bir online eğitim plaftormu geliştirdi.

Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, eğitim platformu markası Akademikro’yu baştan aşağı yenileyerek, iş ortaklarına özel platform bağımsız, mobil olarak erişilebilecek verimli ve etkili bir öğrenme süreci ile çok kapsamlı bir eğitim, sınav ve sertifikasyon platformu geliştirdi.

Türkiye’nin lider e-öğrenme kurumu Enocta işbirliği ile geliştirilen Akademikro; Mikro Yazılım’ın tüm Türkiye geneline yayılmış 300 iş ortağı bünyesindeki yaklaşık 800 nitelikli bayi çalışanına ve Mikro Yazılım danışmanlarına tek bir platform üzerinden kesintisiz ve yüksek standartlarda bir eğitim olanağı sunacak. Bir yılı aşkın süre çalışılarak, 20 kişilik bir ekip tarafından geliştirilen projede, halen 1 yıllık daha geliştirme süreci öngörülüyor.

Mikro Yazılım İş Ortakları elearn.akademikro.com.tr adresine tıklayarak Akademikro’nun mevcu sınıf içi eğitimlerini destekleyen, etkin, keyif veren ve yenilikçi öğrenme modellerini sunan eğitim platformuna bu adresten ulaşılabiliyorlar.

Akademikro, 10 farklı sertifikasyon modeli ve Mikro Yazılım İş Ortaklarının yetkinliklerini artırmak üzere tasarlanmış içeriklerle donatıldı:

1.000’in üzerinde eğitim içeriği
300 saati aşan eğitim süresi
1.000’in üzerinde soruyu bünyesinde barındıran soru bankası


Akademikro ile e-Sertifika dönemi başlıyor!

Akademikro’nun, Mikro Yazılım iş ortaklarına sunacağı diğer bir hizmet ise e-sertifika. E-sertifika hizmeti sayesinde sertifika alma/yenileme işlemleri artık çok daha kolay ve hızlı. Üstelik bu sayede Mikro Yazılım iş ortaklarının çalışanlarının tüm eğitim faaliyetlerini, başarı durumlarını, güncel sertifika bilgilerini, sertifika geçerlilik süreleri tek bir çatı altında toplanmış olacak.

Akademikro’nun önemi nedir?
 Akademikro sayesinde, Mikro Yazılım’ın 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi, iş ortaklarının ve danışmanlarının yararlanabileceği sistemli bir eğitim içeriğine dönüştürülüyor.
 Tüm eğitim içerikleri düzenlenip geliştirilerek, onların denetlenebilir ve takip edilebilir bir yapıya sahip olması sağlanıyor.
 Akademikro ile Mikro Yazılım iş ortaklarının sunacağı hizmetin aynı yüksek standartlarda ve kalitede buluşturmak hedefleniyor.
 Akademikro, Mikro Yazılım danışmanlarının bilgilerinin resmi ve en güncel haliyle saklandığı bir “kariyer havuzu” olarak da görev yapacak.
 Akademikro ile Mikro Yazılım danışmanlarının kişisel gelişimlerine ve kariyerlerine büyük katkı sağlanacak.

Akademikro’da yok yok!

 Tek çatı altında sanal sınıf, etkileşimli eğitim, online sınav, e-sertifika hizmetleri
 İş hedeflerine yönelik e-öğrenme içerikleri
 Çalışanların bilgilerinin güncel tutulması ve yetkinliklerinin artırılması
 Yeni öğrenme yöntemleri ve dijital teknolojiler (Kullanılmakta olan platform, Türkiye’nin en geniş kullanım oranına sahip uygulamasıdır.)
 Mikro Yazılım İş Ortaklarının stratejik rekabet avantajları
 Eğitimde fırsat eşitliği
 Sürekli ve karma eğitim modeliyle katma değerli hizmetlerin kalitesinde standardizasyonun sağlanması
 Elektronik sertifika (e-sertifika) yöntemiyle konu uzmanlarının belgelendirilerek farkındalık yaratılması

Akademikro’dan kimler yararlanabilir?

 Mikro Yazılım iş ortakları
 Mikro Yazılım danışmanları Çok yakında özel ve kamu eğitim kurumlarındaki eğitmenler ve öğrenciler de Akademikro’nun zengin eğitim içeriğinden yararlanmaya başlayacak.

Rakamlarla Akademikro

 10 farklı uzmanlık sertifikası modeli
 E-öğrenme standartlarında hazırlanmış, 1.000’i aşkın eğitim içeriği
 Toplamda 300 saati aşan içeriğin yer aldığı eğitim kütüphanesi
 Mikro Yazılım uzmanları tarafından hazırlanmış 1.000’in üzerinde eğitim videosu
 1.000’i aşkın soruyla donatılmış geniş ve güncel soru kütüphanesi

Mikro Yazılım hakkında

Türkiye’nin ilk ve öncü kurumsal-ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olarak 1988 yılında %100 yerli sermaye ile kurulmuş olan Mikro Yazılım, şirketlerin, işlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümelerini sağlayacak nitelikte yazılımlar geliştirir. Geliştirilen kapsamlı ve fonksiyonel yazılımlar, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefler. Mikro Yazılım’da üretilen yazılımlar bugüne kadar; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmiştir. 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde bugün Mikro Yazılım, geniş bayi ağını da kapsayan toplam 300’den fazla iş ortağına sahip büyük bir ekosistemdir. Türkiye’nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini Türkiye’de ve Türkiye sınırlarının ötesinde toplam 100 bine yakın işletmeyle buluşturmayı başarmıştır. Mikro Yazılım’ın bilgi birikimi, mühendislik çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek, müşteri memnuniyetini %96 gibi önemli bir orana ulaştırmıştır.Daha fazla bilgi için: www.mikro.com.tr


Daha ayrıntılı bilgi için:
0850 225 10 10 


DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın