MİKRO YAZILIM, EĞİTİM ALANINDA DA YATIRIMLARINA DEVAM EDİYOR!

Mikro Yazılım, Eğitim Alanında da Yatırımlarına Devam Ediyor!

Mikro Yazılım, “Eğitim Yılı” olarak anons ettiği 2016 yılında, online eğitim platformu Akademikro’ya yaptığı büyük yatırımın ardından, sınıf içi eğitimleri de başlatarak eğitim alanındaki yatırımlarına devam ediyor.

Türkiye’nin önde gelen yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, 2016 yılını eğitim yılı olarak değerlendireceğini anons etmiş eğitim platformu markası olan Akademikro’yu baştan aşağı yenileyerek çok kapsamlı bir online eğitim platformu haline getirmişti.

Mikro Yazılım, Akademikro’ya yaptığı büyük yatırımın ardından, yılın son çeyreğinde sınıf içi eğitimlerini de başlatarak eğitim konusundaki çalışma ve yatırımlarına son hızla devam ediyor.

Mikro Yazılım’ın ağırlıklı olarak iş ortaklarına yönelik başlattığı sınıf içi eğitimleri genel olarak şu konu başlıklarını kapsıyor: Etkili iletişim teknikleri, müşteri hizmetlerinde kalitenin artırılması, müşteri memnuniyetinin artırılması, başarılı ilişki yönetimi ve kazan kazan stratejisinin benimsenmesi.

Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan TOMUŞ eğitimin hizmet kalitesindeki etkisini şu sözlerle ifade etti: “2016 yılı Mikro Yazılım olarak bizim özellikle eğitime yatırım yaptığımız bir yıl oldu. Online eğitim platformumuz olan Akademikro’yu baştan aşağı yenileyerek yepyeni bir online eğtim, sınav ve sertifikasyon programı başlattık. Yılın son çeyreğinde eğitim konusundaki iddiamıza, sektörün önemli isimlerinden bir eğitmenle sınıf içi eğitimleri de başlatarak devam etmekteyiz. Eğitim programlarımızın sonunda en büyük hedefimiz, hizmet kalitesindeki farkımızı ortaya koymaktır.”

Mikro Yazılım hakkında

Türkiye’nin ilk ve öncü kurumsal-ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olarak 1988 yılında %100 yerli sermaye ile kurulmuş olan Mikro Yazılım, şirketlerin, işlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümelerini sağlayacak nitelikte yazılımlar geliştirir. Geliştirilen kapsamlı ve fonksiyonel yazılımlar, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefler. Mikro Yazılım’da üretilen yazılımlar bugüne kadar; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmiştir. 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde bugün Mikro Yazılım, geniş bayi ağını da kapsayan toplam 300’den fazla iş ortağına sahip büyük bir ekosistemdir. Türkiye’nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini Türkiye’de ve Türkiye sınırlarının ötesinde toplam 100 bine yakın işletmeyle buluşturmayı başarmıştır. Mikro Yazılım’ın bilgi birikimi, mühendislik çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek, müşteri memnuniyetini %96 gibi önemli bir orana ulaştırmıştır. Daha fazla bilgi için: www.mikro.com.tr


Daha ayrıntılı bilgi için:
0850 225 10 10 


DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın