MİKRO YAZILIM İLE ÇEKİNİZİ SORGULAYIN, İŞİNİZİ SAĞLAMA ALIN!

MİKRO YAZILIM ve TAM FAKTORING İŞBİRLİĞİYLE KOBİ’LERE TEK TIKLA ÇEK SORGULAMA OLANAĞI: ÇEKİNİZİ SORGULAYIN, İŞİNİZİ SAĞLAMA ALIN!

Mikro Yazılım ve Tam Faktoring, KOBİ’lerin çok işine yarayacak bir işbirliğine imza atıyorlar. Mikro Yazılım kullanıcıları, programları üzerinden Tam Faktoring aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde çek sorgulaması yapabilecek, sorgulama sonucunda elindeki çekin faktoring işlemine uygunluğunu görebilecek.

Türkiye’nin önde gelen kurumsal ve ticari yazılım firmalarından Mikro Yazılım, Tam Faktoring ile gerçekleştirdiği işbirliği sayesinde KOBİ’lerin iş yapışlarını büyük ölçüde kolaylaştıracak bir uygulama hayata geçiriyor. Mikro Yazılım ve Tam Faktoring arasında yapılan işbirliği sonucunda, KOBİ’ler kullandıkları Mikro Yazılım programı üzerinden tek tıkla ellerindeki çekleri sorgulayıp işlerini sağlama alabilecekler.

Tam Faktoring, ticari alacaklara istinaden güvenilir çeklere karşılık KOBİ’lerin alacaklarını temlik alıyor. Bu yeni hizmet ile müşterilerden aldığı faturalı çekleri risklilik bakımından sorgulayarak saniyeler içerisinde ön onay veriyor.

Mikro Yazılım kullanıcıları, Türkiye’de bir ilk olan Tam Faktoring’in “Tam’a Sor” uygulaması ile kullandıkları Mikro Yazılım programı üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde çek sorgulaması yapabilecek, sorgulama sonucunda ellerindeki çekin risk durumunu ve finansmana uygunluğunu görebilecekler. Böylelikle KOBI'lerin finansmana erişimleri kolaylaşacak.

Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Alpaslan TOMUŞ, geliştirilen işbirlikleri ve fırsatlar ile ilgili olarak şunları söyledi: “Mikro Yazılım olarak, marka vaadimiz “Mikro Yazılım: Büyümek isteyen her şirkete lazım.” Bu kapsamda, Türkiye’de KOBİ’lerin en büyük sıkıntısı olan tahsilat sorununa bir çare oluşturarak, hem müşterilerimizin sağlıklı büyümelerine aracılık ediyor hem de geleneksel “bir yazılım firmasından daha fazlası” yaklaşımımızı sürdürüyoruz. Türkiye’de KOBİ’lerin sağlıklı büyümesinin önünde en temel sıkıntısı tahsilat. Piyasalar çekle dönüyor. Mikro Yazılım olarak biz de sağladığımız işbirliği ile müşterilerimizin program aracılığıyla ellerindeki çeklerin riskini ölçme olanağı sağlıyoruz. Bu sayede KOBİ müşterilerimiz en büyük sıkıntıları olan tahsil edilemeyen alacaklarının önüne geçmiş olacaklar. Mikro Yazılım kullanıcısı KOBİ’lerin sağlıklı büyümelerini sağlamak en önemli hedeflerimizden birisi.

Mikro Yazılım olarak kullanıcılarımıza bir avantajlar dünyası yarattık. Söz konusu avantajlar dünyası, yazılım olarak sunduğumuz çözüm ve hizmetlere katma değer sağlayarak, büyümek isteyen şirketlerin önünü açan her türlü avantaj ve fırsatı müşterilerimize sunuyoruz. Bu şekilde kendi ürün ve hizmetlerimizi de müşteri ihtiyaçlarına göre geliştirirken, büyümek isteyen şirketlerin de önünü açıp ekonominin gelişmesine katkıda bulunmayı hedefliyoruz.”

Tam Faktoring Genel Müdür Yardımcısı Hakan Karamanlı ise şunları söyledi :

“Tam Faktoring dijital altyapısını kullanarak Esnaf ve KOBİ’lerin finansman ihtiyaçlarını hızlı ve kolay bir şekilde karşılamayı hedefliyor. Bunu sağlayabilmek için veri analitiği teknolojileri kullanarak geliştirdiğimiz, dünya çapında ödüller alan bir kredi değerlendirme uygulaması kullanıyoruz. Mikro Yazılım ile yaptığımız işbirliği ile bu altyapımızı KOBİ’lerin erişimine sunarak risklerini daha iyi yönetebilmelerine ve finansman ihtiyaçlarını karşılamalarına olanak vermeyi amaçlıyoruz.”

Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası Nedir?

Mikro Yazılım Avantajlar Dünyası, Mikro Yazılım’ın kendi müşterilerinin büyümesini destekleyecek nitelikte geliştirdiği her türlü fırsat, avantaj ve işbirliğini kapsar. Firmalara kurumsal ve ticari yazılımlar sunan Mikro Yazılım; özellikle ekonominin dinamiği niteliğinde gördüğü KOBİ’lerin büyümesini desteklemek amacıyla, kendi faaliyet alanında kullanıcılarına avantajlı uygulamalar, fırsatlar ve işbirlikleri geliştirmeyi ilke olarak benimsemiştir. Bu kapsamda, Mikro Yazılım, bir yazılım firması olmasının ötesinde, KOBİ’lerin büyümesini sahiplenen katma değerli bir yazılım firması olarak konumlanmaktadır.

Mikro Yazılım hakkında:
Türkiye’nin ilk ve öncü kurumsal-ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olarak 1988 yılında %100 yerli sermaye ile kurulmuş olan Mikro Yazılım, şirketlerin, işlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümelerini sağlayacak nitelikte yazılımlar geliştirir. Geliştirilen kapsamlı ve fonksiyonel yazılımlar, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefler. Mikro Yazılım’da üretilen yazılımlar bugüne kadar; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmiştir. 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde bugün Mikro Yazılım, geniş bayi ağını da kapsayan toplam 300’den fazla iş ortağına sahip büyük bir ekosistemdir. Türkiye’nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini Türkiye’de ve Türkiye sınırlarının ötesinde toplam 100 bine yakın işletmeyle buluşturmayı başarmıştır. Mikro Yazılım’ın bilgi birikimi, mühendislik çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek, müşteri memnuniyetini %96 gibi önemli bir orana ulaştırmıştır. Daha fazla bilgi için: www.mikro.com.tr

Tam Faktoring Hakkında
2012 Mayıs ayı sonunda Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan (BDDK) faaliyet iznini alarak Haziran ayında müşterilere hizmet vermeye başlayan Tam Faktoring, EBRD (Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası)ortaklığı ve güçlü sermaye yapısıyla 380’e yakın çalışan sayısı ve 27 şubesiyle Türkiye’nin 16 farklı kentinde hizmet vermektedir. 107.320.442 TL ödenmiş sermayeye sahip olan Tam Faktoring, güçlü mali yapısı, teknolojiyi takip eden yenilikçi yaklaşımı, müşteri odaklı çalışma anlayışı ve güvenilir kurumsal kimliği ile sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır. Daha fazla bilgi için: www.tamfaktoring.com.tr


Daha ayrıntılı bilgi için:
0850 225 10 10 


DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın