MİKRO YAZILIM İLE HER ŞEY ŞİMDİ BAŞLIYOR!

Mikro Yazılım ile Her Şey Şimdi Başlıyor!

Mikro Run ile koş, Mikro Jump ile sıçra, Mikro Fly ile uç!

Mikro Yazılım, 30 yıllık deneyimini arkasına alarak geliştirdiği yeni ürün gamını, ilk olarak İş Ortakları ile buluşturdu. Mikro Yazılım’ın tüm Türkiye’deki 300’ün üzerinde İş Ortağı, İzmir Çeşme’de gerçekleşen 3 günlük bir İş Ortakları Lansman Toplantısı’nda bir araya geldi.

Türkiye’nin önde gelen köklü kurumsal ve ticari yazılım firmalarından Mikro Yazılım, 30 yıllık deneyimi ışığında yeni vizyonu ile geliştirdiği yeni ürün gamını ilk olarak, Türkiye ve Azerbeycan’da hizmet veren 300’ ün üzerindeki İş Ortağına tanıttı.

13-15 Nisan tarihleri arasında, İzmir Çeşme Sheraton Hotel’de gerçekleştirilen 3 günlük Lansman Toplantısına, Mikro Yazılım’ın Türkiye ve Azerbeycan’da hizmet veren 300’ ün üzerindeki İş Ortağından yaklaşık 400 kişilik bir katılım gerçekleşti. “Mikro Yazılım ile her şey şimdi başlıyor!” mottosu ile düzenlenen Lansman Toplantısında; Mikro Yazılım’ın küçük, orta ve büyük ölçekli işletmelerin ihtiyaçlarına tam uyumlu olarak ayrıca gelecekteki ihtiyaçlarını da göz önüne alarak tasarlanan, 3 ürün grubu detaylarıyla anlatıldı.

Haber sunucusu Başak Şengül’ün sunuculuğunu gerçekleştirdiği Lansman Toplantısı’nın ilk gününde, açılış konuşmasını Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan TOMUŞ yaptı. Alpaslan TOMUŞ, yaptığı konuşmada; Mikro Yazılım’ın radikal değişim sürecini ve bu değişim sürecinin arkasındaki vizyonu anlattı. TOMUŞ, konuşmasında Mikro Yazılım’ın pazarda lider olma iddiasına vurgu yaptı. Mikro Yazılım’a yatırım yapan Turkven ve Earlybird adına Mikro Yazılım Yönetim Kurulu Başkanı Göktekin DİNÇERLER, Türkiye’nin önemli yatırımcılarından biri olarak Mikro Yazılım’ın kendileri için önem ve konumundan söz etti. Türkiye’de ve dünyada Yazılım sektöründeki dinamiklerin çok hareketli ve gelişime açık olduğuna dikkat çeken DİNÇERLER, Mikro Yazılım’ın bu dinamik sektördeki konumunun kendileri açısından heyecan verici olduğunu dile getirdi. DİNÇERLER, bundan sonraki büyüme stratejileri hakkında da iş ortaklarına ipuçları verdi.

Lansmanda, Mikro Yazılım’da değişen ürün geliştirme ve yönetim süreçlerini, ürünlerin yol haritalarını, geçmişten bugüne farkları Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Aysu Senem ÇAVDAR anlattı. ÇAVDAR, konuşmasında, günümüzde yazılım ve teknolojilerin de işletmelerin hem mevcut hem de gelecekteki ihtiyaçlarına tam olarak uyması gerektiğine, yeni ürün gamının tam olarak bu vizyondan hareketle geliştirildiğini söyledi.

Mikro Yazılım İş Ortakları, yeni kanal programı, hedef, segmentasyon ve kanal satış stratejileri, ile ilgili bilgileri ise Mikro Yazılım Kanal ve Kurumsal Satış Müdürü Tolga DOKUZER’den dinlediler.

Üç günlük toplantıda, 2. gün, birbirine eş zamanlı ilerleyen ürün çalıştayları ile devam etti.

Mikro Yazılım’ın Yeni Ürün Gamı: Mikro Run, Mikro Jump ve Mikro Fly

Mikro Run ile koş, Mikro Jump ile sıçra, Mikro Fly ile uç!

Mikro Run-Büyümek İçin Koş!: Esnaf, serbest meslek sahibi ve küçük işletmelerin ihtiyaçları için özel olarak tasarlandı.

Mikro Jump-Yükselmek İçin Sıçra!: Türkiye ekonomisinin lokomotifi KOBİ’leri büyütmek için geliştirildi.

Mikro Fly-En Büyük Olmak için Uç!: Üreticilere ve büyük işletmelere özel kurumsal yazılım.

Mikro Yazılım İş Ortakları-2017 Yılı Başarı Performansları Ödüllendirildi.

Mikro Yazılım, Lansman Toplantısı’nın son gününde, İş Ortaklarını çeşitli başlıklardaki kategorilerde başarı performanslarına göre ödüllendirdi. Ödül kategorileri ve sıralamaları şu şekilde gerçekleşti:

Perakende Sektörü – 2017 Yılı En Yüksek Satış Yapan İş Ortakları

1. Dinamik Barkod
2. Metropol Bilgisayar
3. Bursa Mikro Destek

Küçük ve Orta Segment – 2017 Yılı En Yüksek Satış Yapan İş Ortakları

1. Metropol Bilgisayar
2. Bilgitek Bilgisayar
3. Porto Yazılım

Büyük İşletme Segmenti – 2017 Yılı En Yüksek Satış Yapan İş Ortakları 

1. Arem Yazılım
2. Mikromaks Mühendislik
3. Metropol Bilgisayar

En Yüksek Satış Yapan Yeni İş Ortağı Kategorisi

1. Else Danışmanlık
2. İmza Barkod
3. Gotech Yazılım

Asistan Satışı – 2017 Yılı En Yüksek Satış Yapan İş Ortakları

1. Mikromaks Mühendislik
2. Metropol Bilgisayar
3. TBH Bilişim

2017 Yılı En Yüksek Kontör Satışı Yapan İş Ortakları

1. Mikromaks Mühendislik
2. Bursa Mikro Destek
3. Mikroplas

Bilişim Marka Elçisi Teşekkür Ödülü

o Mikromaks Mühendislik
o Antalya Mikro Destek
o Dinamik Barkod Akademikro

Personel Gelişimi Özel Ödülü

o Marmara 2000 - İstanbul
o Doruk Bilgisayar - Malatya
o Mikromaks - İstanbul

Kıdem Ödülleri

o Yelkenli Bilgisayar
o Bigus Bilişim
o Kardelen Bilgisayar
o Simge Bilgisayar
o Mersin-Mikrosistem Bilgisayar
o Aytim Bilgisayar
o Çelebi Teknolojik Hizmetler
o Asena Bilgisayar

Mikro Yazılım hakkında

Türkiye’nin ilk ve öncü kurumsal-ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olarak 1988 yılında kurulmuş olan Mikro Yazılım, şirketlerin, işlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümelerini sağlayacak nitelikte yazılımlar geliştirir. Geliştirilen kapsamlı ve fonksiyonel yazılımlar, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefler. Mikro Yazılım’da üretilen yazılımlar bugüne kadar; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmiştir. 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde bugün Mikro Yazılım, geniş bayi ağını da kapsayan toplam 300’den fazla iş ortağına sahip büyük bir ekosistemdir. Türkiye’nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini Türkiye’de ve Türkiye sınırlarının ötesinde 100 bin’i aşkın işletmeyle buluşturmayı başarmıştır. Mikro Yazılım’ın bilgi birikimi, mühendislik çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek, müşteri memnuniyetini %90 gibi önemli bir orana ulaştırmıştır. 2017 tarihi itibarıyla Türkiye’nin en büyük girişim sermayesi şirketi Turkven ve Earlybird Venture Capital, Mikro Yazılım’ın yatırımcısı olmuştur. Daha fazla bilgi için:

www.mikro.com.tr
Daha ayrıntılı bilgi için:
0850 225 10 10 


DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın