Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Pozisyonuna Aysu ÇAVDAR Getirildi

Basın Bülteni
Kasım 2017

Mikro Yazılım Genel Müdür Yardımcısı Pozisyonuna, Aysu Senem ÇAVDAR Getirildi.

Kurumsal ve ticari yazılım sektörünün köklü ve önde gelen şirketlerinden Mikro Yazılım, Mart ayında tamamlanan anlaşmayla Turkven’in çoğunluk hisselerini satın almasının ardından, büyüyen hedeflerini hayata geçirebilmek ve Bilişim pazarındaki konumunu zirveye taşımak için ekiplerini de güçlendiriyor. Bu doğrultuda sektörün deneyimli isimlerinden Aysu Senem ÇAVDAR Ürün Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak ekibe katıldı. ÇAVDAR, aynı zamanda Mikro Yazılım İcra Kurulu Üyesi olarak da görev yapacak.

Yaklaşık 3 yıl önce radikal bir değişim sürecine giren ve kurumsal ve ticari yazılım pazarının en köklü ürün ve çözüm sağlayıcısı firmalarından birisi olan Mikro Yazılım, tüm iş yapış süreçlerini yeniden ele alıyor. Tüm proje ve süreçlerde ihtiyaç duyulan iyileştirmeleri ve yenilikleri, sürdürülebilirlik kriteri ile hayata geçirmeye devam ediyor. Mikro Yazılım’ın asıl amacı, zaten yüksek olan müşteri memnuniyetini kalıcı kılıp daha da yukarılara çekerek pazar payını artırmak. Müşteri memnuniyet düzeyini, hizmet kalitesini ve ekosisteminde yarattığı marka değerini artırmak için çok yoğun ve hızlı proje ve süreçler yönetiyor.

Bu vizyon doğrultusunda Aysu Senem ÇAVDAR, Ürün Yönetiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Mikro Yazılım’ın üst yönetimine katıldı. Aynı zamanda İcra Kurulu üyesi olarak da görev alacak olan ÇAVDAR, Bilkent Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği’nde lisans derecesinin ardından yüksek lisansını da Bahçeşehir Üniversitesi’nde işletme alanında tamamlamıştır. İş yaşamına Cybersoft’ta yazılım mühendisi olarak başlayıp Turkcell’de Yazılım Geliştirme Müdürü ve Ürün Yönetimi Müdürü görevlerinde bulunmuştur. Türk Telekom’da da sırasıyla Ürün Geliştirme Müdürü, Katma Değerli Servisler müdürü, KOBİ Segment Yönetimi Müdürü ve son olarak da Kamu Segmentinden Sorumlu Grup Müdürü olarak görev almıştır.  

Mikro Yazılım hakkında

Türkiye’nin ilk ve öncü kurumsal-ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olarak 1988 yılında kurulmuş olan Mikro Yazılım, şirketlerin, işlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümelerini sağlayacak nitelikte yazılımlar geliştirir.

Geliştirilen kapsamlı ve fonksiyonel yazılımlar, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefler. Mikro Yazılım’da üretilen yazılımlar bugüne kadar; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmiştir. 30 yıllık bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde bugün Mikro Yazılım, geniş bayi ağını da kapsayan toplam 300’den fazla iş ortağına sahip büyük bir ekosistemdir. Türkiye’nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini Türkiye’de ve Türkiye sınırlarının ötesinde 100 bin’i aşkın işletmeyle buluşturmayı başarmıştır. Mikro Yazılım’ın bilgi birikimi, mühendislik çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek, müşteri memnuniyetini %90 gibi önemli bir orana ulaştırmıştır. 2017 tarihi itibarıyla Türkiye’nin en büyük girişim sermayesi şirketi Turkven ve Earlybird Venture Capital, Mikro Yazılım’ın yatırımcısı olmuştur. Daha fazla bilgi için: www.mikro.com.tr

Daha ayrıntılı bilgi için:

Mikro Yazılım Kurumsal İletişim ve Marka İletişimi Grup Müdürü
Gözde OK
0532 430 08 35


DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın