Mikro Yazılım İş Ortağı Olmak Şimdi Çok Avantajlı!

Basın Bülteni
Mayıs 2018

Mikro Yazılım İş Ortağı Olmak Şimdi Çok Avantajlı!

Mikro Yazılım, yakın dönemde lansmanını yaptığı ürün ailesine (Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly ve MikroX) paralel olarak geliştirdiği İş Ortakları Kanal Stratejisini anons etti. Mikro Yazılım, yeni stratejileri doğrultusunda; İş Ortaklarına pazarlama ve tanıtım faaliyetlerinde de  önemli avantajlar sağlıyor.

Türkiye’nin önde gelen köklü kurumsal ve ticari yazılım şirketlerinden Mikro Yazılım, tüm Türkiye’de hizmet veren ve sayıları 300’ü aşan İş Ortağına yönelik yeni İş Ortakları Kanal Stratejisini duyurdu. Mikro Yazılım; İş Ortaklarına, bu kapsamda, satış, gelir paylaşımı ve de kendi markalaşma stratejisinin önemli bir parçası olarak önemli pazarlama ve tanıtım avantajları da sağlıyor.

Küçük işletmeler, KOBİ’ler ve büyük işletmelere yönelik olarak geliştirdiği yeni ürün ailesinin (Mikro Run, Mikro Jump, Mikro Fly ve MikroX) yakın zamanda lansmanını yapan Mikro Yazılım, lansmanın hemen ardından yeni İş Ortakları Kanal Stratejsini de hayata geçirdi. Türkiye çapında 300’den fazla İş Ortağına sahip olan Mikro Yazılım, iş ortaklarının büyümesine ve gelişimine önemli katkılar sağlayan yeni iş ortakları yapılanmasında, markalaşma stratejisinin önemli bir parçası olarak oldukça önemli pazarlama ve tanıtım destekleri de veriyor.

Pazarlama ve Tanıtım Destekleri Neler Olacak?

Mikro Yazılım, 3 yıldır sürdürdüğü aktif markalaşma stratejileri kapsamında, İş Ortaklarına da önemli pazarlama ve tanıtım desteği programı hazırladı.

Programa göre;

  • Mikro Yazılım İş Ortakları için kapsamlı bir Kurumsal Kimlik Rehberi oluşturuldu. Tüm Türkiye’deki Mikro Yazılım İş Ortakları, hayata geçirecekleri tanıtım çalışmalarında bu görsel ve tasarım standartlarına uyarak görsel dil birliği sağlayacaklar.
  • Mikro Yazılım, İş Ortaklarının kurumsal kimliğe uygun olarak hayata geçirilen tüm tabela, araç giydirme ve cephe giydirme çalışmalarının tamamını kendisi karşılıyor.
  • Mikro Yazılım İş Ortaklarının yapacakları reklam çalışmalarının bütçesel olarak yarısı, Mikro Yazılım tarafından karşılanıyor.
  • Mikro Yazılım, İş Ortaklarının hedeflerine uygun olarak katıldıkları fuar, organizasyon ve seminer bütçelerinin de yarısını kendisi ödüyor.

 

Mikro Yazılım Genel Müdürü Alpaslan Tomuş, konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “Mikro Yazılım olarak, İş Ortaklarımızı ekosistemimizin ve markalaşma en önemli parçası olarak görmekteyiz. Yeni ürün ailemize istinaden oluşturulan Mikro Yazılım İş Ortakları Kanal Stratejisi kapsamında iş ortaklarımıza, satış, pazarlama, tanıtım ve elbette kazanç modelinde önemli avantajlar sağlıyoruz. Biz Mikro Yazılım’da değişim sürecini yönettiğimiz 3 yıl içerisinde iş ortağı sayımızı %25’in üzerinde artırmayı başardık. Böylece Mikro Yazılım müşterilerine tüm Türkiye’de kesintisiz ve kaliteli hizmet ve destek verme yeteneklerimiz de arttı. Önümüzdeki dönemde de yeni İş Ortakları yapılanmamızla birlikte hem nicelik hem de nitelik bakımından Mikro Yazılım İş Ortaklarının artış göstereceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.” dedi.

 

Mikro Yazılım hakkında:

Dünden Bugüne Yerli Bir Yazılım Devinin Hikâyesi

Türkiye’de yerli kurumsal yazılımların yeni yeni konuşulduğu bir dönemde; 1988 yılında kurulan Mikro Yazılım, o günden bu yana kurumsal ticari yazılım alanında ülkemizin en hızlı büyüyen şirketlerinden bir tanesi olmayı başardı. Bu alandaki en geniş ürün yelpazesine ve müşteri portföyüne sahip yazılım şirketlerinden biri olan Mikro Yazılım tarafından geliştirilen kapsamlı ve fonksiyonel yazılımlar, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefliyor. Mikro Yazılım’da üretilen yazılımlar bugüne kadar; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmeyi başaran ürünler olarak ön plana çıktı.

Türkiye’nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren  Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini Türkiye’de ve Türkiye sınırlarının ötesinde 105 bin’i aşkın işletmeyle buluşturmayı başarmıştır. Mikro Yazılım’ın bilgi birikimi, mühendislik çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek, müşteri memnuniyetini yüzde 90 gibi önemli bir orana taşımıştır. Mikro Yazılım ürünleri, bugün Türkiye dışında Azerbaycan, Rusya, Bulgaristan ve Arap ülkelerinde de pek çok işletme tarafından kullanılan uluslararası değer görmüş yazılımlar kategorisinde yer alıyor. www.mikro.com.tr 

Daha ayrıntılı bilgi için:

Mikro Yazılım Kurumsal İletişim ve Marka İletişimi Grup Müdürü
Gözde OK
0532 430 08 35

 


DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın