ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZLA HAFTA SONU ORGANİZASYONUMUZ

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZLA HAFTA SONU ORGANİZASYONUMUZ
Yaklaşan yıl sonu yoğunluğu öncesinde Çözüm Ortaklarımızla birlikte düzenlediğimiz yelken organizasyonu güzel bir atmosferde gerçekleştirildi. 21 Eylül, 11 ve 12 Ekim 2014 tarihlerinde düzenlenen etkinliklerde Marina Posh Cafe’de yapılan keyifli sabah kahvaltısının ardından Kalamış Marina’da profesyonel yelken eğitmenleri Cenoa Sailing firmasından Tarkan Akdoğan ve Çağdaş Artu tarafından 2 saatlik yelkenle tanışma eğitimi verildi.
Yaklaşık 2 seneyi aşkın süredir yarışlara katılıp, çeşitli dereceler elde etmiş Mikro Yazılımevi çalışanlarından oluşan Mikro Yelken Takımının da katılımı ile eğitim başarılı bir şekilde tamamlandı.
Bu aktivite sayesinde, paylaşım ağını geliştirmenin öneminin farkında olan Mikro Yazılımevi, Çözüm Ortaklarını bir araya getirmiş ve böylece Mikro ailesinin bütünlüğünün kuvvetlenmesini hedef almıştır.


Detayı Gör
DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın