21.01.2019 Tarihli Mikro Run 07a Sürümü Güncelleme Dokümanı

21.01.2019 Tarihli Mikro Run 07a SürümüKullanılan programda yeni bir sürüm güncellemesi olduğunda kullanıcıların ekranına yeni bir sürümün olduğunda dair uyarı
penceresi ekrana gelecektir. Bu güncelleme ile birlikte kullanıcılarımızın programdan yeni bir güncelleme olduğunun
takibini sağlayabilecekleridir. Kullanıcılar bu ekranda yer alan "Tamam" butonuna tıkladığında ise ilgili sürümün yenilik
tablosu ekrana gelecektir. Kullanıcılarımız bu sayede yeni sürümde yer alan yenilikleri kolaylıkla takip edebileceklerdir.
Güncel sürüm ile birlikte kullanıcılarımızın hangi sürümü kullandığı analiz edilecektir.
Kullanıcı güncel sürümü almış ise program ana ekranda sağ üst kısımda "Güncel Sürümdesiniz" ibaresi bulunacaktır. Kullanıcı eski bir sürüm kullanıyor ise sürümü güncel olmadığı için yine program ana ekranında sağ üst kısımda "GüncelSürümde Değilsiniz" ibaresi olacaktır.

Not: Bu butonlara tıklandığında ise yine güncel sürüm yenilik tablosu ekrana gelecektir. Bu kontrollerin sağlanması için öncelikle mutlaka 07a sürümü güncellenmelidir. Tablo yapısının güncellenmesi gerektiğinden 07a sürümden sonraki sürümlerde belirtmiş olduğumuz uyarı ekranları ile karşılaşılacaktır.Cari Hesap Tanıtım Kartından ‘kodu ve ünvanı (soyadı)’ alanlarından arama yapılarak istemiş olduğumuz cari karta ulaşılabiliyordu. Şimdi bunlara ek olarak ‘Ünvanı (adı)’ alanından da arama yapılarak cari karta ulaşılabilmesi için cari hesap tanıtım kartına yeni bir index alanı eklenmiş ve bununla birlikte Unvan (Adı) alanından da cari talep edilen karta erişilebilmesi sağlanmıştır.

Mikro Run program açılışında tüm stok hareketlerinin maliyetlenerek Dashboard ekranındaki değerlerin bu doğrultuda ekrana gelmesi sağlanmıştır.