e-Dönüşüm'de Yan Sanayi Kullanarak Gereksiz Risk Almayın!

e-Dönüşüm'de
Yan Sanayi Konnektör Kullanarak Gereksiz Risk Almayın!

iStock-1193289151
 
  • Mikro Yazılım e-Dönüşüm programları dışında kullanılan tüm yan sanayi konnektörlerle herhangi bir anlaşmamız bulunmamaktadır.  

  •  e-Dönüşüm'e geçiş sürecinde tercih edilen yan sanayi konnektör hizmetlerini veri kayıplarına yol açabilir, işlemlerinizi sekteye uğratabilir.

  • Yan sanayi konnektör kullanımlarında ortaya çıkan veri kaybı ve bozulma problemlerine destek veremiyoruz ve Mikro Yazılım program güncellemelerine her zaman hızlı ve doğru bir şekilde entegre olamadığından, işlemlerinizde aksamalara neden olabilir. 

  •  Güvenlik açığı yaşamadan, veri kayıplarına neden olmadan hemen          Mikro Yazılım ile e-Dönüşüm'e geçin! 

  • Mikro Yazılım ile 15 dakikada e-Dönüşüm'e Geçmek Size Ne Kazandırır? 
  • e-Dönüşüm ile dijital dünyaya adım atarak verileriniz kaybolmasına engel olabilir, kullandığınız Mikro Yazılım programınızın zarar görmesini engelleyebilirsiniz. 
  • Güvenlik açığı oluşmasını engelleyebilir, iş sürecinizi kısaltabilir, hata yapma riskinizi ortadan kaldırabilirsiniz. 
  •  Fatura basma maliyetini ortadan kaldırabilir, güvenle sakladığınız belgelere istediğiniz zaman saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

 

 

2 (6)

100.000’den fazla müşterimizin yanında yerinizi alın!

Kurulum ve kullanımın her aşamasında
Mikro Yazılım Destek Uzmanlarından,
350 iş ortağımız ve 81 ilde sahada Destek alın!

Stok Takip Programı


Şirketiniz için en önemli maliyet kalemlerinden biri de stoktur. Belli bir ürünün stokları ihtiyaç duyduğunuzda elinizde bulunmazsa ya da bu ürün gereğinden fazla depo edilmişse, işletmenizin harcamaları artar. Bu yüzden bir yandan müşteri taleplerini karşılarken bir yandan da stok maliyetlerinizi mümkün olduğunca düşük tutmayı hedeflersiniz. Çünkü, stok ve üretim maliyetlerinizi minimuma indirerek işletmenizin kârlılığını artırabilirsiniz. Peki bunu nasıl yaparsınız? Tabii ki etkili bir stok ve depo yönetimi programı ile... Devam ➞

 
ERP Programı

İşletmenizin tüm kaynaklarını kolayca ölçülebilir, kontrol edilebilir ve planlanabilir hale getirmeye karar verdiyseniz işe bir ERP programı kullanarak başlayabilirsiniz.  Türkçesi 'kurumsal kaynak planlaması' olan ERP, organizasyonların insan kaynakları ile finansal kaynaklarını bir araya getirmeye ve bunları etkin biçimde kullanarak işletmenin uçtan uca yönetilmesini sağlayan sistem ve yazılımlar bütünüdür. İşletmelerin varlığı, mal ve hizmet üretiminin sürdürülebilirliğine bağlıdır. İşte ERP de bu sürdürülebilirliği sağlayan tüm plan ve yönetimi kapsar; bir işletmenin satıştan muhasebeye, üretimden insan kaynaklarına, stok yönetiminden satın almaya kadar tüm süreçlerde gerçekleştirilen işlem ve verilerini birbirine entegre edip tek bir elde platformda toplar. Devam ➞ 

Muhasebe Programı

Bin bir emekle kurduğunuz işletmenizin sağlıklı biçimde büyümeye devam etmesi için hem kurumsal kaynaklarınızı etkin biçimde planlamalı hem de iş akışınızın sorunsuz şekilde gerçekleştiğinden emin olmalısınız. Bu yüzden sizinle kurumsal bir iş ortağı gibi çalışıp işlerinizi uçtan uca takip etmenizi sağlayan etkili muhasebe programları kullanmalısınız. Devam ➞