MİKRO YAZILIM AİLESİNE KATTIĞINIZ HER MÜŞTERİNİZ İÇİN 500 TL' LİK HEDİYE ÇEKİ KAZANIN

MİKRO YAZILIM
AİLESİNE KATTIĞINIZ
HER MÜŞTERİNİZ İÇİN
500 TL' LİK HEDİYE ÇEKİ KAZANIN

 

Şimdi müşterilerinizi Mikro Yazılım'a getirin,
hem siz kazanın hem de müşterileriniz kazansın.

 
507x301-
  • Mikro Yazılım ailesine kattığınız her müşteriniz için 500 TL' lik Trendyol hediye çeki kazanın.

  • Müşterileriniz için avantajlarımız;

  • Mikro Run + e-Fatura/eArşiv + 300 kontör için ilk yıllık 1290 TL  yerine 990 TL + KDV ödeyin! Böylece 300 TL'lik avantaj sağlayın.

  • Mikro Jump alan firmalar için %20 indirim+ e-Fatura / e-Arşiv’i ilk yıl ücretsiz +  1000 kontör kazanın. Böylece 3.000 TL’ lik avantaj sağlayın. 

Kampanyadan yararlanmak için ücretsiz formu doldurun!


Kampanya Katılım Koşulları;

1- Kampanya, 1 Aralık - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
2- Kampanya tarihleri içinde yapılan yönlendirmeler ve bu yönlendirme karşılığında ilk defa Mikro Yazılım satın alan firmalar, bu kampanyadan yararlanabilirler.
3- Kampanya kapsamında geçerli olan, Mikro Yazılım çözümleri; Mikro Run ve Mikro Jump’ tır.
4-Kampanya kapsamında arkadaşını getiren firmalar, Mikro Yazılım ailesine kattığı her firma başına 500 TL’ lik Trendyol Hediye Çeki kazanırlar.
5-Dijital hediye çekleri, bir sonraki ayın 10. iş gününe kadar taraflara bildirilir.
6- Önerdiğiniz ve kampanya kapsamında Mikro Run alan müşterileriniz; “Mikro Run + e-Fatura/eArşiv + 300 kontör için, ilk yıllık 1290 TL yerine 990 TL + KDV” öderler. 300 TL’ lik avantaj kazanırlar.
7- Önerdiğiniz ve kampanya kapsamında Mikro Jump alan müşterileriniz; “%20 indirim+e-Fatura/eArşiv modülünü ilk yıl ücretsiz kullanırlar + ücretsiz 1000 kontör kazanırlar.” 3.000 TL’ lik avantaj kazanırlar.
8- Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.

 

100.000’den fazla müşterimizin yanında yerinizi alın!

Kurulum ve kullanımın her aşamasında
Mikro Yazılım Destek Uzmanlarından,
350 iş ortağımız ve 81 ilde sahada Destek alın!

Stok Takip Programı


Şirketiniz için en önemli maliyet kalemlerinden biri de stoktur. Belli bir ürünün stokları ihtiyaç duyduğunuzda elinizde bulunmazsa ya da bu ürün gereğinden fazla depo edilmişse, işletmenizin harcamaları artar. Bu yüzden bir yandan müşteri taleplerini karşılarken bir yandan da stok maliyetlerinizi mümkün olduğunca düşük tutmayı hedeflersiniz. Çünkü, stok ve üretim maliyetlerinizi minimuma indirerek işletmenizin kârlılığını artırabilirsiniz. Peki bunu nasıl yaparsınız? Tabii ki etkili bir stok ve depo yönetimi programı ile... Devam ➞

 
ERP Programı

İşletmenizin tüm kaynaklarını kolayca ölçülebilir, kontrol edilebilir ve planlanabilir hale getirmeye karar verdiyseniz işe bir ERP programı kullanarak başlayabilirsiniz.  Türkçesi 'kurumsal kaynak planlaması' olan ERP, organizasyonların insan kaynakları ile finansal kaynaklarını bir araya getirmeye ve bunları etkin biçimde kullanarak işletmenin uçtan uca yönetilmesini sağlayan sistem ve yazılımlar bütünüdür. İşletmelerin varlığı, mal ve hizmet üretiminin sürdürülebilirliğine bağlıdır. İşte ERP de bu sürdürülebilirliği sağlayan tüm plan ve yönetimi kapsar; bir işletmenin satıştan muhasebeye, üretimden insan kaynaklarına, stok yönetiminden satın almaya kadar tüm süreçlerde gerçekleştirilen işlem ve verilerini birbirine entegre edip tek bir elde platformda toplar. Devam ➞ 

Muhasebe Programı

Bin bir emekle kurduğunuz işletmenizin sağlıklı biçimde büyümeye devam etmesi için hem kurumsal kaynaklarınızı etkin biçimde planlamalı hem de iş akışınızın sorunsuz şekilde gerçekleştiğinden emin olmalısınız. Bu yüzden sizinle kurumsal bir iş ortağı gibi çalışıp işlerinizi uçtan uca takip etmenizi sağlayan etkili muhasebe programları kullanmalısınız. Devam ➞

*