Genel Müdürümüz Ne Dedi

genel-mudurumuz-ne-dedi

 

alpaslan-tomus-01Mikro Yazılım olarak tam 34 senedir KOBİ'lerin en çok tercih ettiği ticari yazılımları ve bu yazılımların servislerini geliştiriyoruz. 2015’ten bu yana ise teknolojik ve kültürel yatırımlarla yönettiğimiz önemli bir dönüşümün içerisindeyiz: Mikro Yazılım’ı müşteri odaklı şirketten müşteri takıntılı şirkete dönüştürüyoruz. Artık tüm çözümlerimiz, müşterilerimizin içgörüleri ile şekilleniyor.

Günümüzde birçok şirket müşteri odaklılık içgüdüsüyle hareket ediyor. Fakat yazılım servis sektörüne, ancak bu alanda en iyi müşteri deneyimini sunan müşteri takıntılı firmalar liderlik edebilir. Şirketlerin uzun yıllar hayatta kalması, mükemmel bir müşteri deneyimiyle mümkün olabilir. Tam da bu nedenle şirketimizi müşterilerimizin ekosisteminin paydaşı olarak konumladık. Yaptığımız tüm yenilik ve geliştirmelerin merkezine müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını yerleştirdik.

Biz Mikro Yazılım’da inovasyonu yaşıyor ve soluyoruz. Hayal etmeye cesaret edenleri destekliyoruz. Biz yeni kalırsak müşterilerimiz de yenilenir. Müşterilerimizin başarısı, bizim de başarımızı garantiler.

Bugün yalnızca belirli ekiplerimiz değil tüm çalışanlarımız, müşterilerimizle vakit geçirme hedefiyle çalışıyor. Olabildiğince çok görüşme ve ortak çalışma yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarını daha iyi anlamayı, onlara sağladığımız faydayı artırmayı, beklentilerin de ötesinde bir tatmin yaratarak Mikro Yazılım'ı en iyi versiyonuna ulaştırmayı hedefliyoruz. Müşteri Takıntılılık hiç bitmeyecek bir yolculuk. Her zaman gelişim alanı var. Yıllar içerisinde çok yol aldık ama daha gidecek çok yolumuz olduğunu da farkındayız. Yılmadan kendimizi yenilemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.

Alpaslan Tomuş, CEO