Cari Hesap Programı | Cari Takip Programı | Mikro Yazılım

Cari Hesap Programı


cari hesapNeden cari hesap programı kullanmalısınız?

Alacak ve borçlarınızı belirleyip takip etmenizi sağlayan cari hesaplar, işletmenizin belkemiğidir. Müşteri ve tedarikçilerinizle hızlı bir şekilde anlaşmanızı ve etkili biçimde alacak ve borç takibi yapmanızı sağlayan cari hesaplar veri girdileri ve bunların analiz edilmesiyle takip edilir.

Eğer Excel ya da defter kullanıyorsanız bu verilerin artması bir süre sonra hesap takibi yapmanızı ve cari hesaplarınızı yönetmenizi güçleştirebilir. Zamandan tasarruf edip asıl enerjinizi işinizi büyütmeye ayırmak için bir online cari hesap programı kullanabilirsiniz. Ayrıca cari hesap mutabakatları için e-mutabakat uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Mikro Yazılım ile etkili cari hesap takibi

Etkin bir cari hesap takibi yapmak istiyorsanız Mikro Yazılım'ın işletmenizin ihtiyaçlarına göre şekillenebilen çözümlerinden birini deneyebilirsiniz. Küçük işletmelerin tercihi Mikro Run'ın Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ile satış ve müşterilerinizi tüm bilgileriyle sisteme tanıtır böylece karşınıza çıkan satış fırsatlarını daha iyi değerlendirebilirsiniz. Mikro Run ile satış irsaliyesi düzenleyebilir, bunları tek tuşla faturaya dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, satış yönetim programından belirlediğiniz tarih aralıklarında raporlar alıp satış durumunuzu anlık olarak takip ve analiz edebilir, satış taktiklerinizi buna göre geliştirebilirsiniz.

KOBİ'lerin çözüm ortağı Mikro Jump'ın ve büyük işletmelerin tercihi Mikro Fly'ın ana paketinde bulunan Satış ve Müşteri Yönetimi modülü ise satışlarınızı tekliften siparişe kadar sorunsuz ve zahmetsizce yönetirsiniz. Satışlarınızda müşterilerinize risk limitleri tanımlayabilir, onay süreçleri içeren iş akışları oluşturabilirsiniz. Ayrıca hedef gerçekleştirme, kampanya-promosyon verimlilik ve satış ekibi performans analizleri yaparak gelecek hedeflerinizi en kârlı şekilde belirleyebilirsiniz.

Cari Hesap Programı Fiyatları Süre Fiyat
Mikro Run Aylık Kiralama Yıllık 484 TL + KDV**
Mikro Jump Aylık Kiralama Yıllık 1172 TL + KDV**
Mikro Müşavir Aylık Kiralama Yıllık 355 TL + KDV**
Mikro Run Muhasebe Programı Sınırsız 1392 TL + KDV*
Mikro Jump Muhasebe Programı Sınırsız 5391 TL + KDV*
Mikro Müşavir Muhasebe Programı Sınırsız 1632 TL + KDV*

* Başlayan fiyatlarda kiralayın ya da satın alın.
** Tek seferlik kurulum ve eğitim bedeli alınmaktadır. 

DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın