Fırın Muhasebe Programı

firin-muhasebe-minNeden bir fırın muhasebe programına ihtiyacınız var?

Çeşidi çok, kâr marjı düşük ürünlerin olduğu fırın, pastane ya da kafeniz varsa maliyetlerinizi minimize ederek kazancınızı artırmayı hedeflersiniz. Tam da bu yüzden gelir ve giderlerinizi etkin şekilde takip etmeli, depo ve stoklarınıza daima hakim olmalısınız. Bu amaçla geliştirilmiş pastane ve fırın programlarıyla günlük perakende satışlarınızı daha pratik hale getirebilir, satın almanızı kontrol altına alabilir, bir yandan müşteri memnuniyetini yükseltirken bir yandan işletme kârlılığınızı artırabilirsiniz.

Fırın muhasebe programları ile neler yapabilirsiniz?

Fırın ya da pastanenizde etkili bir fırın muhasebe programı kullanarak

  • Ön muhasebenizi perakende satışlarınızla birlikte etkin şekilde takip edebilirsiniz.
  • Barkod okuyucuyla entegre çalışabilirsiniz.
  • Hızlı, pratik ve hatasız bir satış süreci yürütürsünüz.

 

Mikro Jump ile etkili muhasebe takibi

Mikro Yazılım'ın sağlıklı büyümek isteyen KOBİ'lere özel yazılımı Mikro Jump ile muhasebenizle birlikte bütün iş süreçlerinizi tek ekran üzerinden uçtan uca yönetebilirsiniz. Üstelik KOBİ'niz kontrollü olarak büyürken ihtiyaç duyduğunuz ek özellikleri sisteme ekleyebildiğiniz Mikro Jump da sizinle birlikte büyür. İşte Mikro Jump'ın fırınınızın muhasebesini kolayca takip etmenizi sağlayan 6 çözümü:

  1. Stok ve ürün yönetimi: Stoklarınızı farklı kırılımlara göre tanımlayıp analiz edebilir, stoklarınızı belirlediğiniz seviyelere göre düzenleyebilirsiniz.
  2. Satın alma ve tedarikçi yönetimi: Satın alma, teklif yönetimi, sipariş takibi, irsaliye ve fatura süreçlerinizi tüm aşamalarıyla hatasız ve eksiksiz şekilde yönetebilirsiniz.
  3. Satış ve müşteri yönetimi: Satışlarınızı tekliften siparişe kadar pratik şekilde yönetebilirsiniz. Müşterilerinize risk limitleri tanımlayıp onay süreçleri içeren iş akışları oluşturabilirsiniz.
  4. Masraf yönetimi: Masraf, gelir merkez ve gelir-gider kalemleri tanımlayıp anlık olarak takip edebilirsiniz.
  5. Finans yönetimi: Finansal durumunuz ile nakit akışınızı daima kontrol altında tutar, menkul varlıklarınızı kolayca yönetebilirsiniz. Ayrıca bütçeleme ve raporlama özellikleri ile şirketinizin geleceğiyle ilgili kritik kararları kolayca alabilirsiniz.
  6. Bütçe yönetimi: Satış, satın alma ve diğer tüm departmanlarınız için bütçe oluşturabilir, hedeflenen ve gerçekleşen bütçe değerlerinizi kolayca karşılaştırabilirsiniz.

 

Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz.
DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın