Hesap Takip Programı | Mikro Yazılım ile İş Yükünü Azaltın

Hesap Takip Programı

hesap takipNeden hesap takip programları kullanmalısınız?

Şirketiniz her gün hızla büyüyüp gelişirken siz de bir yandan rakiplerinizle yarışıyor, sektördeki gelişmeleri, teknolojideki yenilikleri takip ediyor, bir yandan da karlılığınızı korumaya çalışıyorsunuz. Gün içinde ilgilenmeniz gereken onca iş varken finansal operasyonlarınızla vakit kaybetmeye son vermek, asıl enerjinizi işinizi büyütmeye ayırmak istiyorsunuz. O halde, işletmenizin sağlıklı biçimde büyümeye devam etmesi için sizinle kurumsal bir iş ortağı gibi çalışıp şirketinizi uçtan uca takip etmenizi sağlayan etkili bir hesap takip programı ile tanışmanızın da tam zamanı!

Mikro Yazılım ile etkili hesap takibi

Sayfaları okunmayan defterler, unutulan hesaplar ve karmaşık Excel formülleri arasında kaybolmak yerine etkin bir gelir-gider takibi yaparak nakit akışınızı kontrol altında tutmanızı sağlayan, ödeme ve harcamalarınızı analiz edip raporlayan, size kritik konularda önemli iç görüler sunan Mikro Yazılım çözümleri ile siz de işletmenizin finansal operasyonlarını daha etkili biçimde yönetebilirsiniz.

Mikro Yazılım'ın esnaf ve serbest meslek sahiplerinin çözüm ortağı Mikro Run, kullanıcısına Gider ve Parasal Hareketlerin Yönetimi modülü ile ödeme ve tahsilatlarınızı izleme olanağını sunar. Bu modül ile sisteme banka bilgilerinizi tanımlayıp hesaplarınızı anlık olarak takip edebilir, çek ve senetlerinizin durumunu görüntüleyebilirsiniz. Kısacası, Mikro Run ile nakit miktarınızı anlık olarak bilir, ödeme ve tahsilatlarınızı bu bilgiye göre planlayabilirsiniz.

Kontrollü büyümek isteyen KOBİ'lerin yazılımı Mikro Jump ile en büyük olma yolundaki işletmelerin çözüm ortağı Mikro Fly, ana paketlerinde bulunan Finans Yönetimi modülü ile finansal durumunuzu ve nakit akışınızı bir bakışta görmenizi sağlar. Banka kredileri takibi ile kullandığınız spot, rotatif ve tüketici kredisi modeli sözleşmelerini kaydedip ödemelerinizi zamanında yapmanızı sağlayan Finans Yönetimi modülü, etkili bir menkul varlık yönetimi yapma şansını sunar. Bu sayede, finans yönetimi programı ile işletmenizin geleceğini ilgilendiren tüm kritik kararları daha hızlı ve doğru biçimde alabilirsiniz.

Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 
Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz. 
DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın