İhracat Programı | Mikro Yazılım

ihracat

Neden bir ihracat programına ihtiyacınız var?

Eğer ihracat ya da ithalat yapıyorsanız detaylı gümrük işlemlerinizi ve mevzuat takibi gerektiren işlerinizi optimize edecek bir ihracat programı kullanabilirsiniz. İş süreçlerinizi kolaylaştıran, lojistik, sigorta ve gümrük işlemlerinizi optimize eden etkili bir dış ticaret yönetimi ile ihracatınızı daha verimli hale getirebilirsiniz.

İhracat programlarıyla neler yapabilirsiniz?

  • Teklif, sipariş, çeki listesi, sevk irsaliyesi, proforma ve fatura dahil ihracat için ihtiyaç duyduğunuz belgeleri tek bir programda hazırlayıp takip edebilirsiniz.
  • İhracat operasyonunuzu siparişten teslime tüm aşamalarıyla tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.
  • İthalata dair dosya ve belgeleri tek yerde toplayıp işlersiniz.
  • İthalat maliyetlerini farklı faktörlere göre ürünlere dağıtabilirsiniz.

Mikro Jump ile etkili ihracat yönetimi

50'den az çalışanınızla kontrollü büyümeyi hedefleyen orta ölçekli bir işletmeye sahipseniz iş süreçlerinizi tek bir program üzerinden uçtan uca yönetmenizi sağlayan Mikro Jump ile ihracat ve ithalat süreçlerinizi tüm aşamalarıyla kolayca planlayıp yönetebilirsiniz. Mikro Jump'ın İşletme Yönetimi paketinde bulunan Dış Ticaret Yönetimi modülü ile ithalat maliyetlerini, belirlediğiniz kriterlere göre ürünlere dağıtabilir, tüm ihracat işlemlerinizi ilgili belgeleri de içerecek şekilde sorunsuz yönetebilirsiniz.

Neden Mikro Jump kullanmalısınız?

Mikro Fly ile etkili ihracat yönetimi

50'nin üzerinde çalışana sahipseniz ve birden fazla lokasyonda faaliyet gösteriyorsanız hedeflerinize sizinle birlikte uçan ticari yazılım Mikro Fly ile kurumsal yapınızı iyileştirerek rakiplerinizden bir adım öne çıkabilirsiniz. Mikro Fly'ın ana paketinde bulunan Dış Ticaret Yönetimi modülü ile ithalat ve ihracatla süreçlerinizi kolaylıkla takip edebilirsiniz. Mikro Fly ile ithalat maliyetlerinizi dağıtım kriterleri belirleyerek ürünlerinize dağıtabilirsiniz. Ayrıca çeki listesi, gümrük çıkış beyannamesi, döviz alış belgesi, menşe şahadetnamesi, A.TR belgesi, EUR.1 dolaşım sertifikası ve form A belgelerini de kolayca hazırlayarak ihracat işlemlerinizi eksiksiz yönetebilirsiniz.

Neden Mikro Fly kullanmalısınız?

Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için formu doldurabilirsiniz.
Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz.

*