İthalat programı

ithalat

Neden bir ithalat programına ihtiyacınız var?

İthalat faaliyetleri olan bir firmaya sahipseniz gerek gümrük işlemlerinizi gerekse aktif mevzuat takibi gerektiren işlerinizi standardize edip tüm ithalat süreciniiz kolayca yönetmenizi sağlayacak bir ithalat programı kullanabilirsiniz. İthalat süreçlerinizi daha verimli hale getiren etkin bir dış ticaret yönetimi ile ithalatınızı daha kârlı şekilde yönetebilirsiniz.

İthalat programlarıyla neler yapabilirsiniz?

  • Teklif, sipariş, çeki listesi, sevk irsaliyesi, proforma ve fatura dahil ihracat için ihtiyaç duyduğunuz belgeleri tek bir programda hazırlayıp takip edebilirsiniz.
  • İhracat operasyonunuzu siparişten teslime tüm aşamalarıyla tek bir ekrandan yönetebilirsiniz.
  • İthalata dair dosya ve belgeleri tek yerde toplayıp işlersiniz.
  • İthalat maliyetlerini farklı faktörlere göre ürünlere dağıtabilirsiniz.

İthalatınızı Mikro Yazılım programları ile yönetin

Mikro Jump Dış Ticaret Yönetimi modülü: 50'den az çalışana sahip, kontrollü büyümeyi hedefleyen bir KOBİ'ye mi sahipsiniz? O halde Türkiye ekonomisinin yüzde 90'ından fazlasını, ihracatın ise yüzde 55’ini oluşturan önemli bir topluluğa dahilsiniz demektir. İşletme bilinirliğinizi ve satışlarınızı global olarak artırmayı hedefliyorsanız Mikro Jump'ın İşletme Yönetimi paketinde bulunan Dış Ticaret Yönetimi modülü ile tüm ithalat süreçlerinizi tek platformdan uçtan uca verimli şekilde yönetebilirsiniz.

Neden Mikro Jump kullanmalısınız?

Mikro Fly Dış Ticaret Yönetimi modülü: Eğer 50'nin üzerinde çalışana ve birden çok lokasyona sahipseniz liderliğe uzanan yolda sizinle birlikte büyüyen Mikro Fly ile ithalat süreçlerinizi standardize edebilirsiniz. Mikro Fly'ın ana paketinde bulunan Dış Ticaret Yönetimi modülü ile ithalat maliyetlerinizi belirlediğiniz dağıtım kriterleriyle ürünlerinize dağıtabilirsiniz. Bununla birlikte çeki listesi, gümrük çıkış beyannamesi, döviz alış belgesi, menşe şahadetnamesi, A.TR belgesi, EUR.1 dolaşım sertifikası ve form A belgelerini de kolayca oluşturup ihracat işlemlerinizi uçtan uca yönetebilirsiniz.

Neden Mikro Fly kullanmalısınız?

Mikro Yazılım ürünlerinin ücretsiz demosunu talep etmek için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. 
Sizi 0850 225 1010 numaralı telefondan arayarak demo talebinize istinaden iş ortaklarımıza yönlendireceğiz. 
DemoTalebi

İş Ortağımız size uygulamalı Mikro Yazılım programları sunumu yapacak. Programlarımızla tanışarak, işletmenizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayacak ürünü tespit edebilirsiniz.

Bize Ulaşın